Важкоатлетки з Кіровограда на Чемпіонаті України вибороли "золото", "срібло" та "бронзу"

Кількість переглядів - 467

Кіровоградські спортсменки завоювали три нагороди різного гатунку на Чемпіонаті України з важкої атлетики. Змагання проходили 24-28 травня у місті Городок (Хмельницька обл.), були передолімпійськими тому зібрали провідних атлетів України.

Кіровоградщина була представлена вихованками обласної школи вищої спортивної майстерності та СДЮСШОР "Надія" тренерів ЗТУ В'ячеслава Жукова та ЗТУ Володимира Іващишина.

У вазі до 75 кг чемпіонкою України серед жінок з результатом у двоборстві 215 кг стала 17-річна Валентина Кисіль. Вона була кращою і в окремих видах: ривку - 100 кг і поштовху - 115 кг, чим вкотре довела, що незважаючи на свій юний вік, є однією з найсильніших важкоатлеток нашої держави. Нинішнього року Валентина Кисіль виграла юніорський Чемпіонат України, була срібною призеркою Кубку України.
Серед атлеток вагою до 58 кг віце-чемпіонкою країни стала Анастасія Келар. Другий результат у ривку (80 кг) і третій у поштовху (97 кг) із сумою двоборства 177 кг вивів її на срібний п'єдестал пошани.
Третю нагороду команді принесла Юлія Кондратенко. Вона стала бронзовою призеркою вагової категорії до 48 кг із результатом у двоборстві 125 кг (ривок 58 кг, поштовх 67 кг).

Тренер спортсменок В'ячеслав Жуков залишився задоволеним виступом своїх підопічних, відзначивши високий організаційний рівень змагань. Зокрема вперше за час проведення чемпіонат транслювався у прямому ефірі і була можливість через інтернет слідкувати за його перебігом. Високу мотивацію мали і самі спортсмени, адже переможці та призери вперше отримували грошові премї. За перше місце - 10000 грн., за друге - 5000 грн., а за третє - 3000 грн.