У Кіровограді змагалися велосипедисти з усієї України (ФОТО)

Кількість переглядів - 524

Три дні у Кіровограді змагалися кращі велосипедисти країни юнацького та юніорського віку. 27-29 травня в обласному центрі та в його околицях проходили Всеукраїнські змагання та другий тур Чемпіонату України в гонці-критерумі серед юнаків, дівчат, юніорів і юніорок. Вони зібрали 192 спортсмена з 23 команд.

Місцеві велосипедисти зуміли поборотися лише за нагороди всеукраїнських змагань, що проходили 27-28 травня на Аджамському шосе. Серед дівчат 2001 р.н. і молодше критеріум виграла Ангеліна Філева. У юнаків 2004 р.н. і молодше Євген Тесцов фінішував другим в індивідуальній гонці та показав найкращий час у критеріумі.
29 травня у Кіровограді на проспекті Винниченка розігрувалися нагороди Чемпіонату України. Втрутитися у боротьбу за призовий подіум місцевим велосипедистам не вдалося. Кращим серед кіровоградців був юніор Руслан Бондаренко, який серед 47 учасників у загальному заліку посів п’яте місце в індивідуальній гонці та був сьомим у критеріумі.