Кіровоградський волейболіст став срібним призером Чемпіонату України U-20 (ФОТО)

Кількість переглядів - 709

15-річний волейболіст з комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради Ігор Свірідов став срібним призером Чемпіонату України з пляжного волейболу серед юніорів до 20 років. Нагороду він здобув у парі з запоріжанином Владиславом Паленком.

Чемпіонат проходив 23-29 травня у Запоріжжі та зібрав 16 провідних команд.

У першому колі вони без особливих труднощів у двох партіях здолали господарів. Важко нашому волейболісту з партнером далася перемога у другій зустрічі над харків’янами, гравцями волейбольної Суперліги України Дмитром Канаєвим («Юракадемія) і Дмитром Вієцьким («Локомотив»). Останній ще має срібну нагороду минулорічного Чемпіонату Європи серед юніорів до 18 років. Цих суперників вони здолали з рахунком 2:1 (17:21, 21:19, 15:8).

За вихід до півфіналу Свірідов з Паленком перемогли волейболістів з рівного В’ячеслава Гуріна та Михайла Свирида (2:0) і зустрілися зі своїми кривдниками, рівненчанам Владиславом Павлюком і Михайлом Винничуком. У квітні, в фіналі Зимового Чемпіонату України серед юніорів до 19 років, ця пара позбавила нашого волейболіста з партнером золотих медалей, а тому звитяга над суперниками у надзвичайно важкому протистоянні стала особливо дорогою - 2:1 (10:21, 21:17, 15:5).

У вирішальному поєдинку за чемпіонське звання на Ігоря Свірідова та Владислава Паленка чекала зустріч із титулованими харів’янами, гравцями Суперліги Олегом Плотницьким (срібний призер Чемпіонату світу 2014 р. серед юніорів до 19 років, срібний призер Чемпіонату Європи 2015 р. серед юніорів) і Тимофієм Полуяном (срібний призер Чемпіонату Європи 2015 р. серед юніорів до 18 років). В обох партіях сильнішими були суперники – 21:15, 21:18, тож кіровоградцю з партнером довелося задовольнитися «сріблом».

Разом із перемогою харківський дует отримав путівку на Чемпіонат Європи U-20 до турецької Анталії, а Ігор Свірідов із Владиславом Паленком опинилися у резерві та за певних умов можуть взяти участь в європейській першості, що пройде 16-19 червня.
За словами тренера нашого волейболіста Маргарити Кольцової, зараз головна задача – виграти Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юніорів до 18 років, що 7-10 липня пройде у Херсоні. В разі її виконання кіровоградець пройде відбір на Чемпіонат Європи, що 11-14 серпня прийматиме чеське місто Брно.
Окрім Ігоря Свірідова учасниками Чемпіонату України U-20 були ще три вихованці комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради, яких тренує Маргарита Кольцова. Антон Матвєєв, який разом з Ігорем нинішнього року переміг у зимовому Чемпіонаті України U-19, у парі з запоріжанином Богданом Внуковським розташувався у трійці команд з 9 по 12 місце. У цій групі завершили змагання і Денис Шмалько з Олександром Поповичем.