Кіровоградщину в Першій лізі представлятиме ФК «Інгулець» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 653

ФК «Інгулець» із Петрово завдяки перемозі в останньому, 26 турі Чемпіонату України в Другій лізі над «Скалою», став бронзовим призером у сезоні 2015-2016 років і отримав путівку до Першої ліги.

Матч проходив учора, 1 червня, у Петрово. Останній тур ліги мав відповісти на питання: яка команда стане бронзовим призером чемпіонату й підвищиться у класі після того, як Професіональна футбольна ліга затвердила зміни до регламенту на поточний сезон постановою Ради ліг від 30 травня згідно якої до Першої переходять три кращих команди, а матчі плей-офф, які раніше проводилися, було скасовано.

«Колос» (Ковалівка) та «Верес» (Рівне) достроково посіли відповідно перше та друге місця, а на третє місце претендувало аж три команди - «Інгулець», «Скала» і «Буковина».
Саме перемога над «Скалою» з рахунком 2:0 принесла команді з Кіровоградщини історичну перепустку до Першої ліги. Вирішальним став другий тайм, в якому і були забиті обидва голи. На 55-й хвилині Артем Прошенко зі штрафного поцілив у дальній нижній кут воріт «Скали», а на 71-й хвилині з Антон Шарко, якого збили у воротарській зоні, сам з 11-метрової позначки поквитався за порушення, закріпивши перевагу своєї команди – 2:0.

«Інгулець» (Петрове) — «Скала» (Стрий) — 2:0 (0:0).

Голи: 1:0, Прошенко Артем (55), 2:0 Шарко Антон (71 з пенальті).

«Інгулець»: Бобров, Ковтун, Мучак, Махарадзе, Голуб, Прошенко, Запорожець, Клімаков (Коляда, 86), Алексанов (Катрюк, 90+2), Дячук, Шарко (Колєсніков, 78)

«Скала»: Герич, Стасюк, Максимович, Бондаренко, Антонів (Мись, 80), Скакун, Клименко, Білала (Маляренко, 72), Рябушко, Пришнівський, Цюцюра (Ботвинник, 61)

Попередження: Мучак, 9; Ковтун, 32; Шарко, 38; Алексанов, 38; Прошенко, 90+3; Дячук, 90+3 – Пришнівський, 44; Цюцюра, 59.
Вилучення: Цюцюра, 90+3.