Скелелази з Кіровограда були серед кращих на Чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 660

10-12 червня в м. Кам’янець-Подільський проходив Чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків і жінок (вид програми болдеринг і багатоборство).

У багатоборстві, де враховувалися результати змагань на швидкість, трудність і болдеринг кіровоградець Сергій Побережець став чемпіоном, а Юрій Побережець виборов срібну медаль.

В командному заліку серед регіонів у багатоборстві збірна Кіровоградщини у складі Сергія, Юрія Побережців, Яни Здір і Діани Токар стала бронзовим призером.
До провідної десятки спортсменів у програмі болдеринг увійшов Сергій Побережець (10 місце), а команда Кіровоградської області посіла четверте місце.

У змаганнях взяли участь 106 найсильніших спортсменів із 11-ти регіонів України (Дніпропетровська обл., Одеська обл., Харківська обл., м. Київ, Кіровоградська обл., Київська обл., Запорізька обл., Хмельницька обл., Вінницька обл., Львівська обл., Чернівецька обл.). Кіровоградську область представляли шість спортсменів - вихованці комунального закладу КДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» і ФСТ «Динамо».