Кіровоградські боксери перемогли на всеукраїнському турнірі «Юний динамівець» (ФОТО)

Кількість переглядів - 588

Боксери з Кіровограда вдало провели поєдинки у Харкові на всеукраїнському турнірі «Юний динамівець», що проходив 14-18 червня.

На змаганнях, що зібрали вісім команд юнаків 2002-2003 р.н. по сім представників у кожній, всі наші майстри шкіряної рукавички увійшли до призової трійки та вибороли перше місце у командному заліку. В їхньому активі чотири золоті, дві срібні та одна бронзова нагороди.

Дві нагороди найвищого ґатунку завоювали спортсмени комплексної ДЮСШ №1 - Макар Полтавський (37,5 кг, тренери Віктор Фесечко, Сергій Платонов) та Іван Сімбаба (38 кг, тренер Валентина Бондар). Двічі переможцями ставали боксери спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 – Андрій Щуцький (59 кг, тренер Вадим Саласенко) і Данило Левшун (62 кг, тренер Дмитро Саласенко).
Срібними призерами змагань стали Артем Тьоса (56 кг, тренер Дмитро Саласенко) і вихованець комплексної ДЮСШ №1 Роман Альошин (52 кг, тренер Дмитро Березній).
Ще один підопічний Дмитра Березнія Владислав Стась замкнув призову трійку вагової категорії до 40 кг.