Товариська гра: "Олександрія" була сильнішою за "Ворсклу" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 412

26-го червня в Полтаві футболісти ФК "Олександрія" провели спаринг на першому домашньому навчально-тренувальному зборі. Суперником був ФК "Ворскла" (Полтава).

Гра розпочалась о 16:00, коли термометр показував +30 градусів. Із перших хвилин було помітно, що гравці Володимира Шарана швидше призвичаїлись до умов і вже в дебюті зустрічі Євген Банада мав можливість відкрити рахунок. Після активного початку від олександрійців, гра дещо заспокоїлась, але моменти були частіше біля воріт полтавчан. Відкрити рахунок мали змогу: Пономар, Гітченко, Леонов, але забити бодай гол в першому таймі "Олександрія" так і не змогла. Натомість "Ворскла" не завдала протягом першого тайму жодного удару в площину воріт жовто-чорних.

Другий тайм вийшов доволі емоційнішим. Моменти почали викинати біля обох воріт, але єдиним голом відзначився Станцслав Куліш, який опинився на вигідній позиції при добиванні. Дуже добре відіграв у рамці Рудик, який за декілька хвилин до фінального свистка був сильнішим тет-а-тет проти полтавського нападника.
1:0 - мінімальна перемога олександрійців у Полтаві.

28-го червня олександрійці відправляються на збори до Словенії.

ФК "Олександрія"

1-й тайм: Новак (Леванідов,31), Басов, Цуріков, Старенький, Гітченко, Чеботаєв, Чорній, Банада, Запорожан (к/к), Леонов, Пономар.

2-й тайм: Леванідов, (Рудик, 62), Басов (Путраш, 60) , Імереков, Микицей, Шендрік, Банада (Чорній, 78), Запорожан (Мягков, 60), Козак, Полярус, Боровський, Куліш

За матеріалами прес-служби ФК "Олександрія"