Волейболіст-пляжник з Кіровограда - срібний призер Чемпіонату України U-18 (ФОТО)

Кількість переглядів - 596

Кіровоградський волейболіст-пляжник Ігор Свірідов став срібним призером юніорського Чемпіонату України U-18.

Вихованець комплексної ДЮСШ №3 у парі з запоріжанином Владиславом Паленком був близьким і мав усі шанси вибороти титул чемпіона країни, але фатальні помилки у заключній партії партнера нашого волейболіста, позбавили кіровоградця титулу. У фіналі фаворити протистояння - Свірідов із Паленком не зуміли здолати пару з Рівного у складі В’ячеслава Гуріна та Владислава Павлюка.
Змагання проходили 8-10 липня у Херсоні та зібрали 29 команд.
На стартовому етапі у верхній частині турнірної сітки вони зустрілися з майбутніми чемпіонами та легко перемогли у двох партіях - 21:14, 21:16.
До фіналу наш тандем дійшов без особливих проблем, де вдруге зійшовся із парою з Рівного, яка за турнірною сіткою після поразки серед «лузерів» зуміла виграти всі наступні ігри та дістатися фіналу.
Перша партія була за рівненчанами – 20:22. Другу партію у запеклій боротьбі виграв Ігор Свірідов зі своїм партнером – 22:20. У вирішальній партії до 15 очок, перемагаючи 14:12, Владислав Паленко прийняв невдало м’яч, перекинувши його одразу суперникам, які скористалися шансом і одразу успішно виконали нападаючий удар. Наступний розіграш Паленко знову помиляється та дає суперникам можливість зрівняти рахунок. Два наступні розіграші стали вирішальними, які принесли перемогу волейболістам із Рівного - 16:14, загалом 2:1 за партіями та золоті нагороди Чемпіонату України.
«У вирішальний момент Владислав Паленко «поплив», не взявши чотири поспіль подачі, які позбавили його та мого підопічного не лише титулу чемпіонів України, а, можливо, і участі в Чемпіонаті Європи, що незабаром пройде у чеському місті Брно», - розповіла «Гречці» тренер Ігоря Свірідова Маргарита Кольцова.

За її словами, тепер участь Ігоря Свірідова у Чемпіонаті Європи U-18 під питанням. Все залежатиме від того, чи буде заявлена від України друга команда. Сітка юніорського чемпіонату Європи розрахована на 32 команди. Вже заявлені 33, але є країни які мають право за рейтингом виставляти по дві команди. Україна в ньому серед волейболістів-пляжників цього віку посідає в Європі сьоме місце і теж може заявити дві пари, але тут - рішення за федерацією.

Друга кіровоградська пара у складі вихованців комплексної ДЮСШ №3 Антона Матвєєва та Володимира Жупаненка посіла 17-е місце.