Молодіжка кропивницької "Зірки" була розгромлена однолітками з "Шахтаря" (ФОТО)

Кількість переглядів - 939

21 липня «Зірка» U-21 провела історичний матч. Поєдинок першого туру чемпіонату України проти молодіжного складу донецького «Шахтаря» був першою офіційною грою нашої команди. На жаль, бойове хрещення видалося невдалим.

З перших хвилин кропивничани діяли від оборони другим номером, адже протистояли одній із найкращих команд в Україні, яка одразу ж прибрала м’яч до своїх ніг. Ще до перерви «Зірка» U-21 пропустила три голи. На десятій хвилині Микита Адаменко замкнув простріл з флангу. За п’ять хвилин Андрій Борячук забивав уже в порожні ворота після помилки захисників гостей. Під завісу першого тайму м’яч влучив у руку нападнику «Шахтаря» U-21, але арбітр порахував, що рукою зіграв оборонець кропивничан і призначив пенальті. Вирок реалізував Олександр Піхальонок.
Більше двадцяти хвилин по перерві кропивничанам удавалося стримувати «гірників», допоки ті не заробили штрафний. Класним ударом в обвід стінки відзначився гравець, котрий щойно з’явився з лави запасних, а саме Гіоргі Арабідзе. Практично одразу з близької відстані нашого воротаря Владислава Кобеля розстріляв Олександр Мігунов. Крапку ж у матчі поставив Олександр Зубков, який головою перевів м’яч у ворота після флангової подачі від Гіоргі Арабідзе. У підсумку, поразка з рахунком 0:6 у першому офіційному матчі в історії. Проте поразка, варто сказати, від дуже сильної команди.

«Шахтар» U-21 (Донецьк) – «Зірка» U-21 (Кропивницький) – 6:0 (3:0).

21 липня 2016 року (четвер). Початок о 17:00. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». 100 глядачів. +15 С. Чемпіонат України U-21, 1 коло, 1 тур.
Арбітр: Козик Ярослав (Мукачево).
Асистенти арбітра: Клименко Тарас (Київ), Куцев Валентин (Київ).
4-й арбітр: Титов Олександр (Донецьк).
Спостерігач арбітражу: Деревінський Олег (Київ).

«Шахтар» U-21: 1. Гриценко Євген, 2. Кирюханцев Ігор, 3. Качараба Тарас, 4. Безуглий Микита, 5. Матвієнко Микола, 6. Мігунов Олександр, 7. Глущук Юрій (16. Зінкевич Олексій, 65), 8. Піхальонок Олександр (к/к) (15. Коробенко Андрій, 72), 9. Борячук Андрій (18. Арабідзе Гіоргі, 65), 10. Зубков Олександр, 11. Адаменко Микита (17. Арендарук Денис, 80). Запасні: 12. Єфанов Руслан, 13. Грачов Володимир, 14. Ічуаідзе Ілля.

«Зірка» U-21: 33. Кобель Владислав, 72. Пашко Павло-Максим, 75. Маньковський Руслан, 58. Смиченко Данило, 53. Байдалук Ігор (51. Куцев Євген, 89), 86. Паньковський Ігор, 81. Сідельник Денис, 85. Керножицький Сергій (к/к), 45. Замуренко Павло (38. Сєдов Євген, 65), 83. Панченко Олексій (31. Ченакал Ігор, 56), 57. Капелян Андрій (84. Чернієнко Максим, 72). Запасні: 12. Сідельник Максим, 47. Козаченко Владислав, 35. Довженко Максим.

Голи: 1:0, Адаменко Микита (10); 2:0, Борячук Андрій (15); 3:0, Піхальонок Олександр (41, з пенальті); 4:0, Арабідзе Гіоргі (66); 5:0, Мігунов Олександр (69), 6:0, Зубков Олександр (90+3).

Попередження: Борячук Андрій (20).