«Олександрія» розпочала чемпіонат розгромною поразкою від київського «Динамо» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 793

Стартовий тур сезону 2016/2017 в українській Премєр-лізі для «Олександрії» завершився розгромною поразкою від діючого чемпіона та володаря Суперкубку України київського «Динамо».

У матчі першого туру, що пройшов учора, 23 липня, на столичному стадіоні «Олімпійський» суперники забили олександрійям п’ять мячів. Лише одного разу команда Володимира Шарана відповіла голом.
Трималися жовто-чорні майже 30 хвилин, а далі за справу взявся Жуніор Мораєш, який забив у ворота Андрія Новака три м’ячі на 29-й, 56-й (з пенальті) та 62-й хвилинах, оформивши хет-трик. Ще по мячу «Олександрії» забили Віталій Буяльський (71) і Дамагой Віда (79).
«Олександрія» зуміла «розмочити» рахунок в кінці матчу: на 87-й хвилині Євген Банада вдало зіграв головою після подачі кутового – 1:5.

28 липня «Олександрія» вперше у своїй історії дебютує у кваліфікації Ліги Європи. На своєму полі команді Володимира Шарана протистоятиме хорватський «Хайдук», тож наставник олександрійців після гри з «Динамо» отримав достатньо матеріалу для роздумів, щоб виправити помилки.

«Динамо» (Київ) - «Олександрія» - 5:1 (1:0).
23.07.2016 р. Ліга Парі-Матч. 1-й тур. 19:30 НСК «Олімпійський»

«Динамо»: Шовковський, Антунеш, Морозюк, Мораєс (Гладкий), Сидорчук (Федорчук), Рибалка, Віда, Гонсалес, Буяльський (Гармаш), Хачеріді, Громов.
Головний тренер - Сергій Ребров.

«Олександрія»: Новак, Микицей, Куліш, Чорній (Пономар), Леонов (М'ягков), Запорожан, Гітченко, Чеботаєв, Старенький (Жичиков), Банада, Басов.
Головний тренер – Володимир Шаран.

Попередження: С.Сидорчук (11), Є.Хачеріді (44) – Д.Леонов (19), С.Микицей(51), С.Старенький(52), П.Мягков(66)

Голи: Мораєс 29, 56 (пенальті), 62, Буяльський (71), Віда(79) – Банада(86).