Легкоатлетка з Гайворона на юніорському Чемпіонаті світу стала п’ятою (ФОТО)

Кількість переглядів - 2309

Вихованка Гайворонської ДЮСШ Яна Качур у складі збірної України з естафетного бігу разом із Іванною Аврамчук, Анастасією Бризгіною та Дар’єю Ставничою у фіналі Чемпіонату світу U-20 з легкої атлетики посіла п’яте місце з естафетного бігу 4х400 метрів.

Головні легкоатлетичні змагання світу цієї вікової категорії 19-24 липня приймало польське місто Бидгощ.
До провідної вісімки Чемпіонату світу наша естафетна четвірка вийшла з часом 3.35,34 хв. У фінальному забігові наші дівчата витиснули з себе максимум, встановивши новий рекорд України у цій віковій категорї - 3:33.95 і з ним посіли п’яте місце.
Чемпіонками планети стали легкоатлетки США, срібними призерками представниці Ямайки, а бронзовими – канадійки.

Гайворончанка, яка нині тренується у столиці та представляє Кіровоградську область і місто Київ, була заявлена ще в одному виді – 100-метрівці.
На цій дистанції Яна Качур дісталася півфіналу, де пробігла за 11.62 сек.