«Інгулець» у дебютному матчі в Першій лізі програв «Полтаві» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 403

«Інгулець» з поразки розпочав свій дебют у Першій лізі футбольного Чемпіонату України. Вчора, 24 липня, команда з Петрово у гостях поступилася «Полтаві».

Підопічні Едуарда Хаврова першими відкрили рахунок. Автором історичного для «Інгульця» голу  в Першій лізі на 18-й хвилині став Сергій Алексанов, якому асистував Сергій Дячук.
Проблеми у петрівчан почалися з 37-ї хвилини, коли за другу жовту картку було вилучено Семена Доценка, і«Інгулець» лишився в меншості.

Ще до перерви господарі зрівняли рахунок на 41-й хвилині завдяки Богданові Кушніренку, а на початку другої половини матчу він оформив дубль, який дозволив «Полтаві» святкувати перемогу в першому турі.
Наступну гру «Інгулець» проведе вдома, 30 липня. Суперником петрівчан буде ФК «Оболонь-Бровар».

ФК «Полтава» — «Інгулець» — 2:1 (1:1).

24 липня 2016 року (неділя). Початок о 18:00. Полтава. Стадіон «Локомотив». Перша ліга, 1 тур.

«Інгулець» (Петрове): 12. Гришин Ігор, 2. Даценко Семен, 4. Волчков Олександр, 18. Голуб Андрій, 16. Коцюмака Ігор, 5. Запорожець Євген, 22. Прошенко Артем (87. Покотилюк Максим, 65), 8. Алексанов Сергій, 11. Дячук Сергій, 21. Панасенко Сергій (44 Клімаков Дмитро, 40), 10. Шарко Антон (15. Келвін Нвамора Ебуку, 75).

Голи: 0:1, Алексанов Сергій (18); 1:1, Кушніренко Богдан (41); 2:1, Кушніренко Богдан (51).

Попередження: Гуськов Олександр (90+1 )- Даценко Семен (33), Прошенко Артем (41).
Вилучення: Семен Доценко («Інгулець»), 37.