«Єлисавет-Баскет» знову був сильнішим за «ТІМ-Скуф»

Кількість переглядів - 476

БК ««Єлисавет-Баскет» переміг і в повторній зустрічі столичний «ТІМ-Скуф», хоча друга перемога далася кіровоградським дівчатам ой як нелегко. Лише з триочковою перевагою – 91:88 наша команда завершила заключний матч регулярного Чемпіонату України у вищій лізі.

Перша половина зустрічі пройшла у відносно рівній боротьбі, і лише на декілька пунктів підопічні Людмили Коваленко випередили господарок – 49:44 (25:21, 24:23). Лише після великої перерви «єлисаветчанки» змогли відірватися від суперниць (26:19). Та на заключний відрізок гри киянки вийшли максимально зібраними і сповненими мотивації переломити хід поєдинку. Дівчата з «ТІМ-Скуф» були дуже близькими до перемоги: вигравши переконливо останню чверть (25:16), їм зовсім трохи не вистачило щоб здобути над кіровоградками у нинішньому чемпіонаті першу перемогу. А значить наступна гра між цими командами, що відбудеться вже 2 квітня у матчах плей-оф обіцяє бути цікавою та напруженою.

Найбільший же внесок у перемогу в звітній грі зробила Аліна Ягупова, яка набрала 37 очок, зробила 10 підборів і 5 результативних передач.

Значних зусиль для перемоги доклали Стефані Реймонд (12-6-5) і Аліса Назаревич (11-7-1).