Кропивничани здобули перше очко в Прем`єр-лізі (ФОТО,ВІДЕО)

Кількість переглядів - 795

Кропивницька «Зірка» в другому матчі прем`єр ліги чемпіонату України з футболу приймала луганську «Зорю», та здобула прийнятний для себе результат.

zor1

За весь перший тайм, кропивницькі футболісти не завдали жодного удару в рамку воріт гостей. Кілька ударів в сторону воріт луганчан були доволі неточні. При цьому господарі не дозволили футболістам «Зорі» створити серйозної загрози своїм воротам. Єдиний небезпечний удар Едуарда Соболя в рамку воріт «Зірки» парирував голкіпер Євген Паст.

zor3

zor

zor4

zor5

Другий тайм розпочався з провалу «Зірки» в обороні. І вже на 47-й хвилині місцеві футболісти після удару півзахисника «Зорі» Пауліньо могли побачити м`яч в сітці своїх воріт. Однак півзахисник пробив точно у Євгена Паста.

zor6

zor7

І далі у другому таймі «спалахували пожежі» біля воріт кропивницької «Зірки». В одному з епізодів врятувала лише стійка воріт. Зрештою «Зоря» дотисла. На 73-й хвилині після прицільного пасу Джаби Ліпартії абсолютно вільний від опіки Артем Гордієнко влучно пробив у порожній кут воріт Паста.

Після пропущеного голу кропивницькі футболісти пішли вперед більшими силами і пресинг дав свої результати. Роман Локтіонов подав кутовий на правому флангу атаки своєї команди. Захисних «Зорі» Євгеній Ткачук відбивав м`яча недозволеним способом. Гра рукой і законний пенальті у ворота луганської команди. Без шансів для голкіпера, на 87-й хвилині матчу одинадцятиметровий реалізував Олександр Кучеренко.

zor8

zor9

На якісь час ініціативою заволоділи футболісти «Зірки», які спромоглися створити ще кілька напівмоментів біля воріт «Зорі». Луганчани оговтатися від несподіваного голу в свої ворота так і не встигли, адже пролунав фінальний свисток арбітра. Не допомогло і те, що головний рефері мату до основного часу поєдинку додав 5 хвилин.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб привітав кропивницьку команду з першим здобутим очком та лишився незадоволеним загальним результатом матчу.

«Результат 1-1 – перше очко для вас, з чим я і втаю. Для нашої команди це втрата очок. Маючи тотальний контроль над грою так зіграти і пропустити в кінці м`яч і ще потім непотрібні нікому помилки, штрафні. Команда нашого рівня має грати вже трохи по іншому та доводити ігри до логічного завершення», - сказав Юрій Вернидуб.

Тренер «Зірки» не приховував радості від першої маленької «перемоги», однак сказав, що цей результат варто забувати і налаштовуватися на наступну виїзну гру з донецьким «Олімпіком» 7 серпня.

«В цілому ми задоволені і результатом і в деяких моментах змістом гри. Команда з якою ми грали учасник групового етапу Ліги Європи. Команда без слабких місць, добре укомплектована. Стабільний клуб, який показує протягом багатьох років добрий результат. Тому ми готувалися до гри, розуміли, що буде дуже складно. Я безмежно радий, що хлопці змогли виконати те, що ми у них просили, про що домовлялися практично в більшій мірі у нас вийшло. Помилки вони завжди були і будуть. Питання в тому, щоб ті помилки, яких ми припускаємося не ставали систематичними. Тож з кожної помилки, кожної гри ми намагаємося робити висновки та рухатися далі», - зазначив Сергій Лавриненко, головний тренер «Зірки».

zor10

Виїзний матч кропивницькі футболісти на прохання донецької команди зіграють вдома. Гра розпочнеться о 17.00 на стадіоні «Зірка».

Вчорашній матч «Зірки» та «Зорі» відвідали рекордна кількість глядачів (6188). Головний тренер кропивничан під час прес-конференції подякував вболівальникам за потужну підтримку.

Статистика:

Зірка» (Кропивницький) – «Зоря» (Луганськ) – 1:1 (0:0).
30 липня 2016 року (субота). Початок о 19:30. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Освітлення: штучне з 1-ї хвилини. 6188 глядачів. +26 С.