"Олександрія" переграла полтавську "Ворсклу"

Кількість переглядів - 183

"Олександрія" перемогла "Ворсклу" з рахунком 3:2 на стадіоні "Ніка" у рамках 2 туру Ліги парі Матч Чемпіонату України,  31 липня.

Команди розпочали дуже активно: вже до середини першого тайму забили 3 голи. Господарі поля спочатку розіграли гольову контратаку, а трохи згодом заробили пенальті, який змогли реалізувати. Полтавці швидко відіграли один м'яч, коли пас з флангу вдало замкнув Коломоєць. Однак команда Володимира Шарана змогла знову забити до перерви: Грицуку вдався шикарний обвідний удар зі штрафного.

У другому таймі команди продовжили у активному темпі, однак з меншою кількістю голів. У матчі побільшало боротьби, бракло видовищності. Майже одразу після перерви "Ворскла" забила: і знову небезпека прийшла з краю поля. Забив Хльобас. Цікаво, що два асисти у цій зустрічі на рахунку Кобахідзе.

Наприкінці гри у складі гостей на полі з'явився екс-збірник Пилявський, який перейшов з російського "Рубіна" на правах оренди.

Таким чином, поєдинок двох команд, які боротимуться за зону Ліги Європи, закінчився перемогою "Олександрії".

Україна. УПЛ, 2 тур

"Олександрія" – "Ворскла" – 3:2 (3:1)

Голи: Старенький, 14, Запорожан, 16 (пен), Грицук, 37 – Коломоєць, 25, Хльобас, 57