Кропивницька «Зірка» пропустила від «Олімпіка» чотири м’ячі (ФОТО)

Кількість переглядів - 810

Кропивницька «Зірка» зазнала болючої поразки з рахунком 2:4 на домашньому полі від донецького «Олімпіка»  у третьому турі Ліги Парі-Матч сьогодні, 7 серпня.

Місцеві футболісти були покарані суперниками за невміння реалізовувати власні моменти та одномоментну розслабленість на початку другого тайму що призвела до невтішного результату.
Як ще можна пояснити повне домінування кропивничан у першому таймі, що так і не дало результату та абсолютно невиразну гру після перерви.
«Олімпік» у Кропивницькому був номінальним господарем, оскільки на стадіоні Баннікова у Києві, де донецька команда проводить домашні матчі, ще тривають ремонтні роботи і поле не готове до проведення ігор.
На відміну від гри з «Зорею» у цьому матчі футболісти «Зірки»  з перших хвилин заволоділи ініціативою і утримували її аж до перерви.  У стартовій 10-хвилинці «червоно-жовті» двічі могли відкривати рахунок після ударів Артема Щедрого та Віталія Гавриша. В обох випадках майстерно зіграв воротар суперників Заурі Махарадзе. Відмінну атаку лівим флангом підопічні Сергія Лавриненка організували на 33-й хвилині, яку завершував пробиттям з гострого кута у штрафній Щедрий. М’яч влучив у сітку з зовнішнього боку воріт. Атаку другою хвилею продовжив Андрій Бацула, після якої у воротарській зоні донеччан знову було гаряче, але вони відстояли свої ворота недоторканними.
Супермомент зіркові мали вже у компренсовані хвилин першого тайму, коли після удару Артема Сітала м'яч пролетів низом впритул біля штанги.
Номінальні господарі за весь тайм створили один напівмомент, але завдяки вчасному виходу Євгена Паста, перспективна атака суперників завершилася нічим.
У другому таймі «Олімпік» заграв агресивніше – почав пресингувати, сміливо іти у відбір м’яча. Та першим нагадав про себе наполегливий Щедрий, перевіривши пильність Махарадзе ударом здалеку, якому щоправда забракло влучності. А далі малюнок гри обох команд різко змінився. На 53-й хвилині півзахисник «Олімпіка» Іван Матяж диво ударом з лівого флангу метрів із 20-ти пробив у дальній від Паста кут. Євген у цьому епізоді був безсилим і «Олімпік» вийшов уперед – 1:0. Кропивничани могли зрівняти рахунок, якби Артем Сітало скористався помилкою захисників і реалізував побачення із воротарем суперників, однак у цій дуелі переможцем вийшов кіпер «Олімпіка».
Минуло шість хвилин і донеччани забили вдруге. Наших футболістів суперники зловили на контратаці,  Сергій Шестаков вийшов віч-на-віч із Пастом і метрів із 11-ти друге вразив ворота "Зірки" – 2:0.
Наставник «Зірки» Сергій Лавриненко змушений був піти у ва-банк, випустивши двох нападників – Романа Локтіонова та Олексія Чичикова замість захисника Олега Допілки та півзахисника Романа Попова.
Підсилення в нападі незабаром дало свій результат. На 69-й хвилині Владислав Лупашко відмінно пробив з-за меж воротарської зони і скоротив відставання до мінімуму – 2:1. А далі подвійний провал у захисті «червоно-жовтих» звів нанівець усі намагання «Зірки» врятувати гру. На 73-й хвилині Антон Поступаленко обіграв захисника Володимира Баєнка, перекинув Паста і довів рахунок до 3:1, а на 87-й хвилині Ілля Корнєв після чергової контратаки зробив рахунок 4:1.
Після третього пропущеного голу Роман Локтіонов не використав вихід на побачення із Махарадзе, пробивши вище воріт. Натоміть вдруге вразити ворота донеччан вдалося Ігорю Загальському вже у компенсовані хвилини - 4:2. Цей гол нічого не вирішував, проте ним футболісти «Зірки» заслужили бодай повагу за боротьбу та самовіддачу.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Зірки» Сергій Лавриненко вибачився перед уболівальниками за поразку, зазначивши, що дорікнути в бажанні футболістам не може. Сам же матч він поділив на дві частини: першу – в якій «зіркові» домінували, але свої моменти не використали, і другий, де фатальні помилки призвели до поразки з великим рахунком.
Головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар у свою чергу підтвердив, що в першому його гравці зіграли невиразно і дали створити «Зірці» багато небезпечних моментів. Красивий перший гол Матяша вплинув на малюнок гри. Далі його футболісти скористалися бажанням кропивницької команди відігратися , коли «Зірці» довелося розкриватися, і на контратаках скористалися моментами, забивши ще тричі.
Наступну гру «Зірка» проведе на виїзді 13 серпня у Луцьку проти місцевої «Волині».

«Олімпік» (Донецьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 4:2 (0:0).

07 серпня 2016 року (неділя). Початок о 17:00. Стадіон «Зірка». Ліга Парі-Матч, 1 коло, 3 тур.

«Олімпік»: 1. Махарадзе Заурі, 4. Гришко Дмитро (к/к), 8. Доронін Володимир, 9. Гошкодеря Віталій, 14. Поступаленко Антон, 17. Шестаков Сергій, 20. Матяж Іван, 23. Нємчанінов Дмитро (19. Корнєв Ілля, 75), 26. Петров Кирило, 32. Іллой-Айєт Владіс-Еммерсон (34. Танчик Володимир, 46, 24. Федорів Віталій, 59), 33. Олійник Ярослав. Запасні: 21. Котляров Ярослав, 3. Парцванія Темур, 5. Барановський Артем, 45. Хомутов Владислав. Головний тренер: Санжар Роман.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 7. Гавриш Віталій, 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем, 10. Допілка Олег (к/к) (99. Локтіонов Роман, (65), 11. Бацула Андрій, 14. Сітало Артем, 28. Чумак Євген (21. Загальський Ігор, 73), 29. Баєнко Володимир, 55. Ковальов Максим, 95. Попов Роман (77. Чичиков Олексій, 66). Запасні: 30. Ганєв Геннадій, 22. Каваців Ярема, 24. Зубков Дмитро, 26. Білоног Дмитро. Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Матяж Іван (53); 2:0, Шестаков Сергій (59); 2:1, Лупашко Владислав (69); 3:1, Поступаленко Антон (73); 4:1, Корнєв Ілля (87); 4:2, Загальський Ігор (90+3).

Попередження: Олійник Ярослав (11), Попов Роман (28), Шестаков Сергій (45+1), Поступаленко Антон (73).