«Олександрія» мінімально програла донецькому «Шахтарю» (ФОТО)

Кількість переглядів - 388

У третьому турі Ліги парі-Матч «Олександрія» у гостях на «Арені-Львів» з мінімальним рахунком 0:1 поступилася донецькому «Шахтарю».

Підопічні Паулу Фонсеки створили чимало гольових моментів, з яких вдалося реалізувати лише один.
На 36-й хвилині бразилець Ісмаїлі, отримавши пас від Віктора Коваленка, ударом зльоту вразив дальній кут воріт Андрія Новака.
Свої моменти не реалізували Ракицький, Едуардо, Нем.
Лише дивом «Олександрія» не покарала титулованих суперників. В останній 10-хвилинці матчу команда Володимира Шарана двічі провела цілком пристойні атаки, які показали недосконалість гри «Шахтаря». Василю Грицуку не вдалося як належить влучити по м’ячу, а Андрій Запорожан у компенсований час промахнувся на лічені сантиметри і дозволив «Шахтарю» взяти три очки.

«Шахтар» (Донецьк) – ФК «Олександрія» - 1:0 (1:0)

«Шахтар»: Пятов, Срна – к/к, Кучер, Ракицький, Ісмаілі, Степаненко, Фред, Тайсон, Нем (Дентіньо, 83), Коваленко (Малишев, 90+2), Едуардо (Тотовицький, 74)
Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Селезньов
Головний тренер – Паулу Фонсека

«Олександрія»: Новак, Пономар (Грицук, 73), Яремчук (Куліш, 54), Цуріков, Запорожан – к/к, Чеботаєв, Шендрік, Старенький (Козак, 46), Путраш, Банада, Басов.
Запасні: Леванідов, Микицей, Матвєєв, Чорній.