Гравці «Зірки» U-14 стали срібними призерами турніру пам’яті Андрія Куценка (ФОТО)

Кількість переглядів - 422

Завершився всеукраїнський футбольний турнір серед юнаків 2003 року народження, присвячений пам’яті гравця та спортивного директора ФК «Зірка», тренера-викладача ДЮСШ №2 Андрія Куценка.

Сьогодні, 17 серпня, було зіграно заключні ігри, а також відбулось нагородження переможця та призерів турніри і кращих гравців.

«Зірка» U-14 (Кропивницький) – «Старт» U-14 (Звенигородка) – 9:0

Останнім матчем підопічних Дмитра Донченка на турнірі пам’яті Андрія Куценка було протистояння зі звенигородським «Стартом». Про цю гру можна сказати лише одне – дуже великою є різниця у класі між цими колективами. Тому підсумковий рахунок не викликає здивування. Уже на другій хвилині матчу кропивничани вели вперед з рахунком 2:0. Ще до перерви наші хлопці відзначилися ще тричі, тож відпочивати команди пішли за рахунку 5:0 на користь чотирнадцятирічних вихованців «Зірки». У другому таймі малюнок гри абсолютно не змінився, хоч Дмитро Донченко й замінив абсолютно весь склад, аби дати іншим хлопцям трохи ігрового часу. Відтак, господарі забили ще чотири м’ячі, а свої ворота зуміли зберегти в недоторканості. Отож, найбільшої перемоги на турнірі пам’яті Андрія Куценка здобуває «Зірка» U-14 – 9:0.

ДЮСШ U-14 (Новоархангельськ) – КДЮСШ №2 U-14 (Кропивницький) – 3:1
«Юність» U-14 (Чернігів) – «Аметист» U-14 (Олександрія) – 0:0

У підсумку, місця розподілилися наступним чином: шості – «Старт» (Звенигородка), п'яті – ДЮСШ (Новоархангельськ), четверті – КДЮСШ №2 (Кропивницький).

Бронзові медалі здобули хлопчаки з чернігівської «Юності», срібним призером стала кропивницька «Зірка», а цьогорічним переможцем, уже одинадцятого за ліком традиційного турніру пам'яті Андрія Куценка став олександрійський «Аметист». Також, були відзначені кращі гравці в кожному амплуа. Тож, кращий воротар – Андрій Косяков (КДЮСШ №2), кращий захисник – Олександр Безцінний («Юність»), кращий півзахисник – Єгор Голованов («Зірка»), кращий нападник – Віталій Бедін (ДЮСШ Новоархангельськ), кращий бомбардир – Григорій Бичков («Аметист»), кращий гравець – Владислав Савенко («Старт»).