«Інгулець» програв «Нафтовику-Укрнафті»

Кількість переглядів - 301

Петровський «Інгулець» після перемоги в попередньому турі, зазнав четвертої поразки у першоліговому Чемпіонаті України з футболу.

Сьогодні, 19 серпня, у матчі 5-го туру команда Едуарда Хаврова в Охтирці поступилася «Нафтовику-Укрнафті».
Гості першими відкрили рахунок на 40-й хвилині матчу завдяки влучному удару Євгена Запорожця. Попереду «Інгулець» був недовго - вже за дві хвилини Геннадій Пасіч зрівняв рахунок.
Двічі охтирчани забили у другому таймі. На 47-й хвилині Леван Арвеладзе  вивів «Нафтовик-Укрнафту» вперед, а Євгеній Лозовий на 70-й хвилині став автором третього голу у ворота «Інгульця».
Наступну гру «Інгулець» проведе на домашньому полі в смт Петрово 26 серпня проти команди«Черкаський Дніпро».

«Нафтовик-Укрнафта» — «Інгулець» — 3:1 (1:1).

«Нафтовик-Укрнафта»: 33. Юрчук Валерій, 4. Бояринцев Леонід, 28. Власюк Андрій, 44. Циколія Іраклій, 23. Зайчук Владислав, 42. Пасіч Євгеній (11. Лозовий Євгеній, 59), 41. Пасіч Геннадій, 17. Передистий Станіслав, 10. Піднебенной Вячеслав (22. Сондей Іван, 87), 9. Арвеладзе Леван, 7. Войцеховський Владислав (15. Черній Костянтин, 20).
Запасні: 92. Данкович Роман, 18. Лапін Олександр, 3. Герт Андрій, 30. Антюх Денис.

«Інгулець»: 12. Гришин Ігор, 73. Ткачов Микита, 2. Доценко Семен, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим, 8. Алексанов Сергій, 21. Панасенко Сергій (44 Клімаков Дмитро, 74), 11. Дячук Сергій, (49. Сітчінава Ніка, 73), 15. Келвін Нвамора (10. Шарко Антон, 56), 45. Кретов Роман, 11. Коцюмака Ігор.
Запасні: 1. Бобров Денис, 4. Волчков Олександр, 29. Фатій Роман.

Голи: 0:1, Запородець Євген (40); 1:1, Пасіч Геннадій (42); 2:1, Арвеладзе Леван (47); 3:1, Лозовий Євгеній (70).

Попередження: Нвамора Келвін, 48.