Уродженець Світловодська на Олімпійських іграх фінішував 25-м у вітрильному спорті

Кількість переглядів - 366

Світловодчанин Борис Швець разом із партнером Павлом Мацуєвим, представляючи місто Київ у вітрильному спорті у класі "470" на Олімпіаді-2016 завершили змагання на передостанньому, 25-му місці.

У гонку за медаль потрапили перші вісім екіпажів.
Тут перемогу здобули швейцарці, другими фінішували США, а третіми спортсмени з Великобританії.
У загальному заліку першими стали хорвати, які і здобули золоті нагороди. Друге місце та "срібло" в активі автралійського екіпажу, а "бронзу" собі в актив занесли представники Греції.

Літні Ігри XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Вітрильництво. Чоловіки. Клас "470"