«Олександрія» в Сумах здобула другу перемогу в чемпіонаті

Кількість переглядів - 485

У п’ятому турі Ліги Парі-Матч «Олександрія» сьогодні, 20 серпня, у Сумах з рахунком 2:0 обіграла донецький «Олімпік» та здобула другу перемогу в нинішньому чемпіонаті.

Команда Володимира Шарана відкрила рахунок на 28-й хвилині. Відзначився Артем Чорній, якому асистував Віталій Пономар.
Подвоїли перевагу олександрійці у другому таймі завдяки призначеному пенальті за порушення правил у воротарській зоні на Дмитрові Леонові. 11-метровий реалізував Андрій Запорожан.
Декілька спроб футболістів «Олімпіка» скоротити відставання нівелював воротар олександрійців Андрій Новак.

Завдяки здобутій перемозі «Олександрія» піднялася в турнірній таблиці УПЛ на п’ять позицій і з шістьома очками посідає 4 місце, набравши 6 балів.
Наступну гру «Олександрія» проведе на домашньому полі. 28 серпня у дербі вона зустрінеться з кропивницькою «Зіркою».

«Олімпік» (Донецьк) – ФК «Олександрія» - 0:2 (0:1)
20.08.2016р., 17-00, Суми, стадіон «Ювілейний»

«Олімпік»: Махарадзе, Парцванія (Олійник, 37), Барановський, Гошкодеря (Драченко, 37), Лисенко, Нємчанінов, Федорів, Петров – к/к, Танчик, Хомутов (Корнєв, 81), Богданов.
Запасні: Котляров, Гришко, Доронін, Емерсон.
Головний тренер – Роман Санжар.

«Олександрія»: Новак, Микицей, Пономар, Цуріков, Чорній, Запорожан – к/к, Гітченко, Шендрік, Путраш (Старенький, 74), Банада (Огіря, 87), Грицук (Леонов, 61).
Запасні: Леванідов, Куліш, Яремчук, Чєботаєв.