Кропивницька «Зірка» з новим тренером програла «Чорноморцю» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1165

Представлений днями новий наставник «Зірки» Даріо Друда не зумів у своїй дебютній грі на чолі команди здобути бодай одне очко. Сьогодні, 21 серпня, футболісти з Кропивницького на домашньому полі  програли одеському «Чорноморцю» - 0:1.

До середини першого тайму команди більше займалися розвідкою. Грали обережно, проте без помилок не обходилося. Однією з таких не скористалися Роман Локтіонов із Віталієм Гавришем. У свою чергу на 13-й хвилині воротар нашої команди Євген Паст ледь не став співавтором взяття власних воріт, та на щастя, півзахисник одеситів Євген Смірнов пробачив його недбалість.
З часом гості остаточно адаптувалися до гри червоно-жовтих, почали перехоплювати ініціативу, за рахунок швидкостей та високої індивідуальної майстерності вигравали більшість ігрових епізодів. До справжньої небезпеки дійшло на 23-й хвилині коли з ударної позиції метрів із 16-ти пробивав один із гравців суперників і Пасту довелося рятувати команду.
Господарі відповіли гарним моментом, який розпочав Артем Щедрий технічним пасом п’ятою, що біля правої штанги воріт «Чорноморця» у підкаті завершував Роман Попов. М’яч, здавалося, влетів у сітку, але він впритул оминув стійку воріт і зупинився в сітці з зовнішнього боку.

На 39-й хвилині гості повели в рахунку, вдало розігравши  кутовий, який влучним ударом завершив Давид Хочолава – 0:1.

Зіркові могли зрівнювати рахунок за хвилину після пропущеного голу завдяки заробленому пенальті Ігорем Загальським, якого у карній зоні збили захисники гостей. Штатний пенальтист «Зірки» Олександр Кучеренко 11-метровий виконав вкрай невдало і воротарю одеситів Євгену Боровику не склало труднощів відбити м’яч.
Перший тайм не показав за рахунок чого команда Даріо Друди збиралася перемагати суперників. Гості діяли швидше, гостріше, допускали менше браку.
Після перерви одесити більше грали від оборони, чекаючи помилок від господарів поля. Червоно-жовтим не відмовиш у бажанні: вони шукали способи знайти ключі до воріт «Чорноморця», однак на заваді ставали або  злагоджені дії суперників, або брак власної майстерності. Вище воріт пробивали Володимир Баєнко, Віталій Гавриш, Артем Щедрий розгубився у кількох метрах від воріт, отримавши неочікуваний пас, а удар Дмитра Білонога з гострого кута нейтралізував голкіпер. Відмінну гольову нагоду на 75-й хвилині змарнував Євген Чумак який, отримавши пас у воротарській зоні, забарився на якусь мить і його розстріл було заблоковано.
Футболісти «Чорноморця» під гучні вибухи димових і шумових шашок, запуски сигнальних ракет і фаєрів, які у великій кількості привезли з собою вболівальники одеської команди і безперешкодно пронесли на стадіон, провели декілька контратак, які втім, нічим серйозним не закінчилися.
В заключні хвилини червоно-жовті пішли на фінальний шрутм воріт, але він ні до чого не призвів. Гостям вдалося втримати переможний рахунок.
Питань до результату матчу, в якому гравці «Чорноморця» мінімально перемогли, не виникає, чого не скажеш про роботу правоохоронних органів і служби безпеки стадіону. Перші абсолютно недбало поставилися до перевірки речей одеських фанів, а другі прогавили особливо активного вболівальника, який у другому таймі вибіг на стадіон і теж вирішив пограти у футбол.
Після звітного туру «Зірка» з одним очком лишилася в аутсайдерах Прем’єр-ліги, посідаючи передостаннє місце.
У наступному, 6-у турі «Зірка» зустрінеться в гостях із земляками - «Олександрією». Принципове дербі пройде на стадіоні «Ніка» 28 серпня.

«Зірка» (Кропивницький) — «Чорноморець» — 0:1 (0:1).
21 серпня 2016 року. Ліга Парі-Матч. 5 тур. Кропивницький. Початок матчу 19:30. Стадіон «Зірка». 4619 глядачів. Штучне освітлення. 30 градусів.

«Зірка»: Паст, Гавриш, Лупашко (к/к), Щедрий, Бацула, Кучеренко, Загальський (Чумак, 68), Баєнко, Ковальов, Попов (Білоног, 57), Локтіонов (Чичиков, 53).
Запасні: Ганєв, Каваців, Зубков, Кочура.
В.о. головного тренера — Даріо Друді.

«Чорноморець»: Боровик, Хочолава, Андрієвський, Хобленко (Сільвіо, 64), Калітвінцев, Смірнов (Татарков, 78), Філімонов (к/к), Кабаєв, Мартиненко, Люлька, Данченко (Азацький, 75).
Запасні: Безрук, Ковалець, Коркішко, Барилко.