Футболісти «Зірки» U-15 стали бронзовими призерами всеукраїнського турніру в Івано-Франківську (ФОТО)

Кількість переглядів - 307

15-річні вихованці Академії ФК «Зірка» з 18 по 20 серпня брали участь у традиційному юнацькому турнірі з футболу пам’яті Богдана Дебенка, що проходив в Івано-Франківську.

Крім кропивничан, учасниками турніру були ще сім команд: СДЮСШОР «Прикарпаття-1» (Івано-Франківськ), СДЮСШОР «Прикарпаття-2» (Івано-Франківськ), «BRW-BIK» (Володимир-Волинський), «Верес» (Рівне), ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ), «Буковина» (Чернівці) та «Атлет» (Київ). Наша команда волею жеребу потрапила до групи «Б», де зустрічалася з СДЮСШОР «Прикарпаття-1», «Буковиною» та «Атлетом».

Перший поєдинок підопічні Дмитра Кононченка проводили після важкого переїзду. Зустрічалися наші юнаки з господарями турніру, зі СДЮСШОР «Прикарпаття-1». У першому таймі кропивничани пропустили м’яч у свої ворота, та в другому – зусиллями Олега Манастирного рахунок зрівняли. Дві одинички на табло протрималися до кінця зустрічі.
А ось у другому матчі на турнірі, в якому «Зірка» U-15 протистояла «Буковині», наші хлопці зазнали поразки з рахунком 0:1. Пропустили юнаки ще в першому таймі, і хоч після перерви володіли перевагою, реалізувати бодай один свій момент кропивничанам не вдалося. А в заключному матчі групового етапу вихованці нашої Академії зустрічалися з уже не мотивованим «Атлетом», який забронював за собою першу сходинку. Відтак, підопічні Дмитра Кононченка здобули перемогу з рахунком 5:1. Варто відзначити хет-трик у виконанні Богдана Гори та неймовірний постріл у самісіньку «дев’ятку» воріт зі штрафного від Яна Лісового.
Тож, посівши у своїй групі друге місце, «Зірка» U-15 грала в «бронзовому» фіналі проти рівненського «Вереса». У першому таймі гра була дуже важкою. Більше м’ячем володіли саме наші суперники, але не використали кілька дуже перспективних моментів. А от у другому таймі ініціативою у грі володіли кропивничани і втілили свою перевагу в чотири забитих м’ячі. Богдан Гора оформив дубль, ще по голу на свій рахунок записали Іван Кондратенко та Дмитро Марков. Відтак, саме кропивницька команда стала бронзовим призером турніру пам’яті Богдана Дебенка в 2016 році. Перемогу ж на турнірі святкувала команда «BRW-BIK» з Володимир-Волинського, а друге місце посіли юнаки з київського «Атлету».