Снайперки з Кропивницького стали третіми на Чемпіонаті України з кульової стрільби

Кількість переглядів - 498

Спортсменки з Кропивницького стали бронзовими призерками Чемпіонату України з кульової стрільби серед юнаків і дівчат 1998 р.н. і молодше у Львові.

Змагання проводилися 22-28 серпня на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України.
Третє місце у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-2: стрільба стоячи з пневматичного пістолету, 40 пострілів, дистанція 10 метрів) посіли вихованки комплексної ДЮСШ №3 м. Кропивницького Євгенія Шалова, Альона Шевченко та Ангеліна Вовк (тренери ЗТУ Ілгам Ібрагімов,Олена Ібрагімова, Олександр Зайцев).

Владислава Коваленко стрільбу з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-4: два старти по 40 пострілів з відстані 10 м) завершила з сьомим результатом. Їй лише чотири очки не вистачило до виконання нормативу майстра спорту України (тренер Анна Буніна).
У цій же вправі в командних змаганнях Владислава Коваленко, Вікторія Рябова та Валерія Підлесна стали сьомими.