Петрівський «Інгулець» у Харкові мінімально програв «Геліосу» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 282

«Інгулець» на чолі з новим головним тренером Сергієм Лавриненком програв у сьомому турі футбольного Чемпіонату України серед команд Першої ліги. 2 вересня у Харкові петрівчани мінімально поступилися одному з лідерів чемпіонату «Геліосу» - 0:1.

Матч розпочався досить жваво. Вже на першій хвилині зустрічі господарі мали стовідсотковий шанс відкрити рахунок: Віталій Субочев вивів Масалова на «побачення» з Бобровим – Анатолій поцілив у штангу воріт «Інгульця». Гості не забарилися з гідною відповіддю: за кілька хвилин вони провели швидку контратаку і Ніка Сітчінава вивів Келвіна віч-на-віч із голкіпером «Геліоса» — Денис Сидоренко вчасно скоротив відстань з нападником і Нвамора не зумів його переграти.
На 17-ій хвилині зустрічі знову небезпечну атаку провели гості за участі Нвамори Келвіна – він головою скинув м’яч на Запорожця – на жаль, Євген не зумів переграти голкіпера суперника. І вже за хвилину спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Після подачі з кутової позначки Ігор Луценко на ближній штанзі воріт продовжив м’яч далі і Сергій Лобойко безперешкодно з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт Дениса Боброва – 1:0.
Після пропущеного м’яча господарі створили кілька напівмоментів, які особливої загрози воротам Боброва не несли. А на 33-й хвилині знову свою майстерність продемонстрував голкіпер «Геліоса» Денис Сидоренко: він вчасно вийшов на перехоплення м’яч і не дозволив Келвіну до нього дістатися. Через хвилину після подачі кутового Ігор Покотилюк пробив вище воріт.
У другому таймі матчу гості спробували відігратися, але їм цього зробити не вдалося. На футбольному полі була рівна гра, у якій жодна не бажала поступатися. Було чимало боротьби як у центрі поля, так і біля штрафних майданчиків. З часом команда «Інгулець» збільшувала оберти своїх атак, а «Геліос» старався втримати здобуту перевагу. Фінальний штурм воріт «Геліоса» не увінчався успіхом. Голкіпер господарів відіграв надійно, так жодного разу не дозволивши «Інгульцю» вразити свої ворота. Нові підопічні Сергія лавриненка виконали кілька небезпечних подач до штрафного майданчику суперника, але все безрезультатно. Матч завершився мінімальною перевагою «Геліоса» — 1:0.
У наступному турі, 8 вересня, «Інгулець» вдома прийме чернівецьку «Буковину».

«Геліос» — «Інгулець» — 1:0 (1:0) (Лобойко Сергій, 19)
2 вересня 2016 року (п’ятниця). Початок о 19:00. Харків. Стадіон «Сонячний». 800 глядачів. Перша ліга, 7 тур.

«Геліос»: 1. Сидоренко Денис, 3. Чередніченко Ігор, 6. Радченко Ігор, 5. Лобойко Сергій, 22. Цапій Юрій, 7. Масалов Анатолій (15. Павелько Олексій, 79), 20. Луценко Ігор, 8. Субочев Віталій, 90 Кіча Антон (49. Кравченко Владислав, 63), 17. Кравченко Сергій, 27. Семенець Богдан (99. Івашко Руслан, 55).
Запасні: 31. Волинець Євгеній, 13. Комарницький Віталій, 24. Єлоєв Булат, 16. Абєлєнцев Вадим.

«Інгулець»: 1. Бобров Денис, 4. Волчков Олександр (73. Ткачов Микита, 84), 2. Доценко Семен, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим, 8. Алексанов Сергій, 49. Сітчінава Ніка, 21. Панасенко Сергій (29. Коляда Микола, 68), 11. Дячук Сергій, 15. Келвін Нвамора, 45. Кретов Роман.
Запасні: 12. Гришин Ігор, 16. Коцюмака Ігор, 10. Шарко Антон, 18. Фатій Роман, 44 Клімаков Дмитро.
Попередження: Сидоренко Денис, 53; Радченко Ігор, 61 — Покотилюк Максим, 22; Нвамора Келвін, 25; Запорожець Євген, 72.

За матеріалами прес-служби ФК "Інгулець"