Кіровоградські снайпери з вадами слуху на Чемпіонаті України вибороли 6 нагород

Кількість переглядів - 450

Кіровоградці, члени національної збірної команди завоювали шість нагород на двох на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху, в якому брали участь 60 спортсменів із 12 областей України. Змагання проводилися 16-25 березня в Києві. Учень відділення інваспорту комплексної ДЮСШ № 3 Кіровоградської міської ради (тренери ЗТУ Ілгам Ібрагімов та Олена Ібрагімова) МС Костик Олександр завоював дві золоті медалі стріляючи з малокаліберної гвинтівки спочатку лежачи (вправа МГ-9, дистанція 50 метрів), а потім з трьох положень – з коліна, лежачи і стоячи (вправа МГ-6, дистанція 50 м). На додачу він ще піднявся на срібний п’єдестал у стрільбі з пневматичної гвинтівки ( вправа ГП-6, дистанція 10 м).

Його одноклубник, майстер спорту міжнародного класу Сергій Фомін став чемпіоном України у швидкій стрільбі з малокаліберного пістолету по п’яти мішенях, що з’являються (вправа МП-8, дистанція 25 м). Дві «бронзи» він завоював на пневматичному пістолеті (вправа ПП-3, дистанція 10 м) і малокаліберному довільному пістолеті (вправа МП-6, дистанція 50 м).

Вихованці обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Вікторія Ярошенко була п’ятою на пневматичній гвинтівці (вправа ГП-4, дистанція 10 м), а Юлія Балацька – посіла шосте місце стріляючи з пневматичного пістолету (вправа ПП-2, дистанція 10 м).

На фото: Олександр Костик - праворуч і Сергій Фомін - ліворуч