Кропивницька «Зірка» здобула першу перемогу в Прем’єр-лізі (ФОТО)

Кількість переглядів - 790

У битві аутсайдерів, що відбулася сьогодні, 11 вересня між «Зіркою» та львівськими «Карпатами», команда з Кропивницького перемогла з мінімальним рахунком і здобула першу звитягу в Прем’єр-лізі.

kar1

Поєдинок між командами, які посідали останні два місця у турнірній таблиці, сміливо можна було назвати грою за шість очок, адже в разі перемоги львів’ян їхня команда зрівнялася б у кількості набраних балів з «Зіркою». Перемога нашої команди давала можливість відірватися від головного аутсайдера.

kar2

Після поразки у попередньому, шостому турі від «Олександрії» (0:4), зіркові мали коротку паузу в чемпіонаті. Її команда використала для проведення короткострокового збору в Харкові та суттєвого підсилення. За цей час «Зірка» підписала одразу п’ятьох футболістів - кращого бомбардира та кращого гравця минулого сезону в Першій лізі, півзахисника Артема Фаворова, іспанських захисників Борху Екіса та Айтора Фернандеса, аргентинського захисника Федеріко Перейру, костариканського нападника Джонатана Мойю. У сьогоднішньому матчі чотири з них отримали можливість свою довести власну профпридатність.

kar3Господарі домінували на полі протягом першого тайму, більше контролювали м’яч, атакували, але серйозної небезпеки  біля воріт Романа Підківки тривалий час створити не могли. Львів’яни ж чекали свого шансу в контратаках і на 25-й хвилині ледь не дочекалися, знайшовши шпарину в обороні зіркових. Лише дивом Бланко Лещук не переграв Євгена Паста. У кропивничан активно діяв Руслан Зубков. Двічі він не зумів замкнути навіс. У компенсовані хвилини першого тайму з ударної позиції невдало пробивав Ігор Загальський, і змарнував гарний шанс відкрити рахунок.

kar4

Другий тайм команди зіграли у більш відкритий футбол, створили чимало моментів, але жоден із них не реалізували. На 58-й хвилині футболісти зі Львова були ближче всього до відкриття рахунку, і якби захисник «Карпат» Володимир Костевич був майстернішим, матч міг завершитися зовсім по-іншому. Господарі відповіли стрімкою атакою, яку виходом віч-на-віч завершував Артем Щедрий, та переграти Підківку не зумів. М’яч лишився у підопічних Даріо Друді, і вони ще примусили понервувати глядацькі трибуни, але захисники гостей вчасно виправилися, розрядили ситуацію у власній штрафній зоні.

kar5

На 64-й хвилині Щедрий отримав другий супершанс та знову змарнував його - вийшовши на побачення з Підківкою та пробивши повз стража воріт «Карпат», м’яч поцілував ближню штангу. У свою чергу львів’яни відповіли своїм змарнованим гольовим моментом. Володимиру Костевичу не вистачило якоїсь секунди, щоб дотягнутися ногою шкіряної кулі та замкнути ударом у пусті ворота фланговий простріл. Понервувати примусив і карпатівець Артур Новотрясов, вдало зігравши головою після навісу з кутової позначки. Лише відмінна реакція Паста допомогла зберегти ворота недоторканними.

kar6
Долю матчу вирішив пенальті, призначений арбітром Олександром Івановим  на 80-й хвилині за гру рукою у воротарській зоні одним із гравців «Карпат». Його реалізував дебютант «Зірки» Артем Фаворов, який незадовго до цього вийшов на заміну.

kar7

Пропущений гол примусив гостей активізуватися. Вони не полишали спроб відігратися, однак гравці «Зірки» до фінального свистка не дозволили їм цього зробити.

З рахунком 1:0 кропивницька «Зірка» у 7-му турі Ліги Парі-Матч здобула свою першу перемогу і з чотирма очками відірвалася від «Карпат».

Наступну гру «Зірка» проведе 17 вересня у гостях, де її суперником буде ФК «Дніпро».