Кікбоксер із Кропивницького став чемпіоном України (ФОТО)

Кількість переглядів - 785

Кікбоксер Ігор Бондар переміг на Чемпіонаті України з кікбоксингу, що 8-11 вересня проходив у Черкасах.

Наш спортсмен виступав серед чоловіків у розділі лоу-кік в новій для себе ваговій категорії до 67 кг , де провів три поєдинки. За відсутності лідера у цій вазі – чемпіона Європи, володаря Кубку світу житомирянина Володимира Демчука, кропивничанин здобув три впевнені перемоги.

«У порівнянні з моїми попередніми перемогами на чемпіонатах і кубках України, останній титул чемпіона України дався мені відносно легко. Я змінив вагу. Раніше виступав до 63 кг, а у Черкасах піднявся у 67 кг. Виступом задоволений, наполегливо готуватимуся до інших змагань», - розповів «Гречці» Ігор Бондар.
Tja8vXNr1fkПаралельно у Черкасах проходив відкритий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO імені Богдана Хмельницького серед юнаків та юніорів у якому взяли участь двоє вихованців Ігоря Бондаря з комплексної ДЮСШ №4. Вони довели що їхній наставник не лише висококласний спортсмен, але і здібний тренер. Базарбай Матякубов у вазі до 51 кг серед старших юнаків виграв змагання з лоу-кік і став третім в розділі фулконтакт. Роман Ахмедов (61 кг) посів друге місце у фулконтакті та третє у лоу-кік.