Дзюдоїсти Кіровоградщини вдало відборолися на турнірі «Юний динамівець» (ФОТО)

Кількість переглядів - 353

Дзюдоїсти Кіровоградщини гідно відзмагалися у місті Очакові, де 6-8 вересня на спортивній базі «Динамо» Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбувся всеукраїнський відкритий особисто-командний чемпіонат ФСТ «Динамо» України з дзюдо «Юний динамівець» серед юнаків і дівчат 2000-2002 року народження.

Збірна Кіровоградської області посіла п’яте команде місце.

Чемпіонами змагань стали кропивничани Вадим Велков (вагова категорія до) 90 кг з обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» та Маким Білінський (73 кг) з комплексної ДЮСШ №3.
Друге місце посіла Марина Сагайдак (70 кг) з Маловисківського ДЮЦу «Вись».

Dinamiada 2016 2

Її одноклубник Дмитро Гавриленко (55 кг) став третім.

Dinamiada 2016 1

Бронзовими медалістами стали також Георгій Корецький (81 кг) з КДЮСШ №3 та Ельнара Некрутенко (63 кг) з ОКДЮСШ «Ніка».
Близьким до призового подіуму був вихованець Світловодської комплексної ДЮСШ Кирило Бодюл (66 кг), однак сутичку за третє місце він програв і став п’ятим.

До змагань команду готували тренери Сергій Нечмоня, Олексій Лоскутов, Володимир Долгіх, Валерій Ханцевич, Леонід і Віталій Топчії.