Кропивничанин став чемпіоном Паралімпійських Ігор з футболу (ФОТО)

Кількість переглядів - 2726

Кропивничани Євген Зінов'єв у складі збірної України став чемпіоном Паралімпійських Ігор з футболу. У фінальному матчі наша команда перемогла збірну Ірану з рахунком 2:1.

Сам Євген на полі у фінальній грі не з'явився через травму, провівши її на лавці запасних.

Українці відкрили рахунок наприкінці першого тайму - технічно низом гол забив Володимир Антонюк.
Іранці відігралися у другому таймі за 10 хвилин до завершення основного часу і перевели гру в овертайм. Автором золотого для українців м'яча став Артем Красильников - 2:1.
Для Євгена Зінов'єва це вже друга паралімпійська медаль. На Іграх-2012 в Лондоні він був срібним призером.

FB IMG 1474066106234

"Золота" медаль Євгена Зінов'єва для спортсменів нашої області на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро стала загалом шостою нагородою. Раніше дві "бронзи" та "срібло" виборола плавчиня Ольга Свідерська, третім був і плавець Андрій Деревінський. "Срібло" у штовхані ядра Кіровоградщині принесла Анастасія Мисник.