Подарунок до Дня міста: кропивницька «Зірка» сенсаційно перемогла «Дніпро» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1126

Приємний подарунок зробили футболісти «Зірки» у 8-му турі Чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги. На виїзді кропивницька команда сьогодні, 17 вересня, на останніх секундах вирвала перемогу у господаря поля «Дніпра» з рахунком 1:0.

До звітного матчу команди посідали відповідно 8-е і 11-е місця в турнірній таблиці.
Вирішальний гол на 94-й хвилині забив легіонер червоно-жовтих. Джонатан Мойя. На поле він вийшов на 69-й хвилині, замінивши Артема Сітала. У компенсованих хвилинах костариканець у підкаті результативно замкнув простріл від Руслана Зубкова та приніс команді другу поспіль перемогу, порадувавши всіх жителів Кропивницького, адже сьогодні місто відзначило своє 262-річчя.