«Олександрія» на останніх хвилинах врятувалася від поразки у грі з «Волинню» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 244

У 8-му турі футбольного Чемпіонату України ліги Парі-матч «Олександрія» сьогодні, 18 вересня у Луцьку, на останніх хвилинах компенсованого часу домоглася нічиєї.

Команда Віталія Кварцяного відкрила рахунок в середині першого тайму після розіграшу кутового та багатоходівки, що завершилася влучним ударом Сергія Петрова – 1:0.

Волиняни утримували перевагу практично до самого фінального свистка, втім на першій компенсованій хвилині сподівання «взяти» три очки, зруйнував півзахисник «Олександрії» Артем Полярус, замкнувши простріл з правого флангу – 1:1 та врятувавши свою команду від поразки.

«Волинь» (Луцьк) – ФК «Олександрія» - 1:1 (1:0).
Чемпіонат України, 8-й тур

"Волинь": Кичак — Романюк, Шабанов, Горопевшек, Логінов — Чепелюк (Задерецький, 77), Герасим'юк — Дудик (Никитюк, 89), Хомченко, Мемешев — Петров.

"Олександрія": Новак — Чеботаєв, Шендрик, Гітченко (Басов, 36), Цуріков — Запорожан, Огіря (Пономар, 64) — Леонов (Полярус, 74), Грицук, Старенький — Яремчук.

Попередження: Герасим'юк, Горопевшек, Хомченко — Огиря.
Голи: 1:0, Петров Сергій (28); 1:1 – Полярус Артем (90+1).