Петрівський «Інгулець» легко здолав аутсайдера Першої Ліги «Тернопіль» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 280

«Інгулець» із новим наставником Сергієм Лавриненком здобув першу перемогу у матчі 10-го туру першолігового Чемпіонату України з футболу, впевнено перемігши ФК «Тернопіль», забивши суперникам три м’ячі.

У першій 45-тихвилинці матчу господарі зробили вагому заявку на перемогу – у ворота тернопільської команди влетіло три «сухі» м’ячі. У складі «Інгульця» Максим Покотилюк відзначився дублем. Перший свій м’яч Максим забив після подачі з лівого флангу – він головою результативно замкнув передачу партнера – м’яч від перекладини перетнув лінію воріт гостей. Друге взяття воріт тернопільської команди сталося після потужного удару Покотилюка з 16-ти метрів. За хвилину Келвін Нвамора мав шанс забити третій м’яч, але асистент арбітра зафіксував положення поза грою у суперечливій ситуації. Та все ж на сорок першій хвилині зустрічі Нвамора досяг свого – він реалізував вихід один на один з голкіпером «Тернополя».

У другій половині зустрічі було менше гольових моментів. У компенсовані хвилини другого тайму зустрічі Антон Шарко заробив пенальті. До м’яча підійшов сам потерпілий, але не реалізував 11-метровий. У підсумку матч завершився з рахунком 3:0.
25 вересня у наступному турі Першої ліги «Інгулець» у Ковалівці буде протистояти «Колосу».
Ingulets Ternopil 2016 09 18
«Інгулець» — «Тернопіль» — 3:0 (3:0).

18 вересня 2016 року (неділя). Початок о 17:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга, 10 тур.
Головний арбітр: Шурман Д.Л. (Київська обл)
Асистенти арбітра: Коротін В.І. (Київ) та Соботюк Р.С. (Житомир)
Четвертий арбітр: Копієвський В.В. (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Головко В.М. (Дніпро)

«Інгулець»: 30. Попович Єгор, 73. Ткачов Микита, 99. Жуков Микита, 33. Ковтун Владислав, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим (44. Клімаков Дмитро, 68), 8. Алексанов Сергій, 15. Келвін Нвамора (10. Шарко Антон, 59), 49. Сітчінава Ніка 21. Панасенко Сергій (29. Коляда Микола, 77), 45. Кретов Роман.
Не реалізований пенальті: Шарко, 90+1

Голи: 1:0, Покотилюк Максим 15; 2:0, Покотилюк Максим, 37; 3:0, Нвамора Келвін, 40.