«Олександрія» на домашньому полі була розчавлена «Севастополем»(ФОТО)

Кількість переглядів - 602

Такого перебігу подій в Олександрії(Кіровоградщина) мало хто очікував. Команда з однойменного міста зазнала вдома нищівної поразки від гостей із Криму і була розчавлена «Севастополем» на «квасне яблуко».

До звітної зустрічі господарей і гостей відділяли лише два очки. У разі перемоги над командою Олега Кононова, олександрійці виходили б на друге місце, але кримчани влаштували на очах переповненого стадіону КСК «Ніка» щось неймовірне. ПФК «Олександрія» програв з рахунком 1:3.

Та розпочалося все для підопічних Андрія Купцова райдужно. В перші 15 хвилин саме місцеві футболісти були на полі не лише номінальними, але й фактичними господарями. А надалі -  севастополець Кожанов вийшов на побачення із Зарубіним і на 20 хвилині вивів свою команду вперед. До честі олександрійців, відігралися вони доволі швидко завдяки фантастичному голу в падінні через себе на 31 хвилині Шевченка.

Те, що відбулося у другому таймі, стало одкровенням для багатьох. Господарі виглядали безпорадними. Все почалося з пропущеного другого м’яча (його автором став Ковпак), після якого, як потім зазначив головний тренер «Олександрії» Андрій Купцов, його футболісти зламалися морально і психологічно. А за деякий час все той же Ковпак вдруге розписався у воротах Зарубіна. Після цього олександрійці потрапили у нокдаун. Четверте взяття воріт господарів «Севастополь» оформив наприкінці матчу. Довів справу до ефектного розгрому Жабокрицький.

Ця перемога дозволила команді Олега Кононова очолити турнірну таблицю, випередивши алчевську «Сталь» на одне очко. «Олександрія» залишається на третьому місці

ПФК «Олександрія» - ФК «Севастополь» (Севастополь) – 1:3 (1:1)

Голи – В. Шевченко (31) – Д. Кожанов (20), А. Ковпак (56,72), О. Жабокрицький (85)