Спортсмени з Кропивницького стали призерами Чемпіонату України з кульової стрільби

Кількість переглядів - 414

Вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності та комплексної КДЮСШ 3 міста Кропивницького, члени ФСТ «Динамо» відзначилися двома нагородами на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед дорослих у відкритих приміщеннях.

Змагання проходили 15-20 вересня у Львові.
Чоловіча команда у складі майстрів спорту Юрія Беринді, Олександра Зайцева (тренер ЗТУ Ілгам Ібрагімов) і Романа Неводничого (тренер Олександр Зайцев) у стрільбі з малокаліберного пістолета (вправа МП-10: відстань 25 метрів, швидкісна стрільба) посіла друге командне місце.
Жіноча збірна нашої області у складі майстрів спорту Тетяни Селедцової, Сабіни Ібрагімової та Альони Шевченко під керівництвом Ілгама Ібрагімова посіла третє командне місце на пневматичному пістолеті (вправа ПП-2: відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів).
Бронзовим призером в особистих змаганнях став Роман Неводничий у вправі РП-5 (стрільба з крупнокаліберного револьверу, калібр 7.62, 30 залікових пострілів по мішені з чорним колом та 30 пострілів по мішені що з'являється).
Без нагороди проте з вагомим спортивним досягненням відстрілялася Тетяна Селедцова (на фото з тренером) з малокаліберного пістолета у вправі МП-5 (відстань 25 метрів, 30 залікових пострілів по мішені з чорним колом та 30 пострілів по мішені що з'являється). У кваліфікації вона набрала 584 очки, вперше виконавши норматив майстра спорту України міжнародного класу.
Після кваліфікації наша спортсменка вийшла до фіналу з другим результатом. У фінальній перестрілці Тетяна Селедцова посіла шосте місце.