Петрівський «Інгулець» зіграв результативну нічию з «Колосом» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 182

Петрівський «Інгулець» в 11-му турі першолігового Чемпіонату України 25 вересня зіграв у результативну виїзну нічию з ковалівським «Колосом».

Протягом гри у ворота обох команд було забито чотири м’ячі, причому три з них – у першій 15-хвилинці матчу.
На 2-й хвилині «Інгулець» вивів уперед удар Ніки Сітчінави. Господарі зрівняли рахунок на 12-й хвилині після помилки захисту команди Сергія Лавриненка. А за хвилину наші футболісти забили вдруге завдяки відмінній грі головою Микити Жукова, який замнув навіс від Сітчінави.
Остаточний рахунок футболіcти з Київщини встановили у другому таймі, вдало розігравши кутовий. Нічию «Колосу» приніс Віталій Лисицький.
Наступну гру «Інгулець» проведе на домашньому полі 1 жовтня проти краматорського «Авангарда».

«Колос» (Ковалівка) — «Інгулець» (Петрове) — 2:2 (1:2)

25 вересня 2016 року (неділя). Початок о 15:00. Ковалівка. Стадіон «Колос». 550 глядачів. Перша ліга, 11 тур.

«Колос» (Ковалівка): 72. Литвиненко Василь, 15. Багдасаров Ростислав, 7. Козир Сергій, 20. Лисицький Віталій, 22. Ткачук Юрій (99. Задоя Євгеній, 58), 5. Поздеєв Олександр, 10. Морозко Євгеній, 11. Боровець Максим, 8. Зуєвич Сергій (21. Рябов Вячеслав, 46), 9. Коропецький Василь (24. Кривошеєнко Іван, 33), 17. Бондаренко Олександр
Запасні: 1. Яшков Антон, 27. Чегурко Єгор, 32. Махарадзе Леван, 74. Коровіков Віктор.

«Інгулець» (Петрове): 1. Гришин Ігор, 73. Ткачов Микита, 99. Жуков Микита (11. Дячук Сергій, 67), 33. Ковтун Владислав, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим, 8. Алексанов Сергій, 10. Шарко Антон (15. Келвін Нвамора, 72), 49. Сітчінава Ніка 21. Панасенко Сергій (44. Клімаков Дмитро, 88), 45. Кретов Роман.
Запасні: 30. Попович Єгор, 29. Коляда Микола, 2. Даценко Семен, 55. Бука Ігор.

Попередження: Коропецький Василь, 8; Бондаренко Олександр, 26; Ткачук Юрій, 28; Лисицький Віталій, 71; Поздеєв Олександр – Алексанов Сергій, 23; Дячук Сергій, 88

Голи: 0:1, Сітчінава Ніка (2); 1:1, Бондаренко Олександр (12); 1:2, Жуков Микита (13).