«Інгулець» зазнав поразки від «Авангарда» (ФОТО)

Кількість переглядів - 214

Петрівський «Інгулець» у 12-му турі першолігового Чемпіонату України на домашньому полі в драматичному поєдинку програв краматорському «Авангарду».

Вже на 9-й хвилині матчу господарі пропустили швидкий гол (відзначився Микола Агапов), а на 47-й «Інгулець» узагалі лишилися в меншості за порушення правил у власній штрафній Романом Кретовим. На додачу у ворота петрівчан було призначено 11-метровий, який реалізував Віталій Собко.
Програючи за ходом матчу 0:2, господарі поля зуміли проявити характер та в меншості спочатку скоротити відставання зусиллями Івана Мучака, а на 81-й хвилині зрівняти рахунок завдяки голу Сергія Дячука. Та не минуло і хвилини, як гравці «Авангарда» після розіграшу з центра поля одразу святкували взяття воріт «Інгульця». Дублем відзначився Микола Агапов.
Ing Avangard 2Ing Avangard 1

До фінального свистка команда Сергія Лавриненка взагалі лишилася удев’ятьох після вилучення Івана Мучака і на ще один подвиг була не спроможна.
Загалом за матч арбітр Дмитро Кривушкін на дві команди показав 11 жовтих та три червоні картки.
Наступну гру 13-го туру «Інгулець», який наразі посідає у турнірній таблиці 16-е місце, проведе 8 жовтня на стадіоні «Оболонь-Арена» в Києві, де зустрінеться з «Десною».
Ing AvangardIng Avangard 3

«Інгулець» (Петрове) — «Авангард» (Краматорськ) — 2:3 (0:2).
1 жовтня 2016 року (субота). Початок о 18:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». 850 глядачів. Перша ліга, 12 тур.

«Інгулець»: 12. Гришин Ігор, 99. Жуков Микита (11. Дячук Сергій, 63), 33. Ковтун Владислав, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим (44. Клімаков Дмитро, 88), 8. Алексанов Сергій, 10. Шарко Антон, 49. Сітчінава Ніка, 21. Панасенко Сергій (15. Келвін Нвамора, 69) 45. Кретов Роман, 3. Мучак Іван.

«Авангард»: 75. Денчук Артур. 5. Єрмаков Віталій. 18. Воробєй Максим. 3.Мірошник Роман. 77. Полюлях Микита. 33. Ульянов Дмитро. 11. Швець Дмитро (88. Євдокимов Антон, 65). 14. Малиш Ігор. 10. Собко Віталій. 17. Гришин Валерій (9. Стеценко Олександр, 90+2). 13. Агапов Микола.

Голи: 0:1, Агапов Микола (9); 0:2, Собко Віталій (47 з пен.); 1:2, Мучак Іван (56), Сергій дячук (81); 2:3, Агапов Микола (82).

Попередження: Нвамора Келвін, 72; Шарко, 74 – Мірошник, 34; Ульянов, 52; Полюлях, 76; Єрмаков, 90+1; Євдокимов, 90+3
Вилучення: Кретов, 47; Мучак, 85 – Агапов, 87