Київське «Динамо» без проблем здолало кропивницьку «Зірку» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 429

Кропивницька «Зірка» у матчі 10-го туру Ліги парі-матч не змогла нічого протиставити  «Динамівцям», які без надзусиль здолали в Києві на «Олімпійському» команду Даріо Друді - 2:0.

Обидва тайми зустрічі пройшли за очевидної переваги «Динамо». Uосподарі поля могли довести рахунок до розгромного, створивши п’ять гольових моментів вже у першому таймі. Забити ж команді Сергія Реброва за 45 хвилин вдалося лише один раз – штрафний «динамівців» удар із лівого флангу закінчився ударом, а потім відскоком до Сидорчука, який опинився у штрафному майданчику з правого флангу атаки. Сергій переграв Паста, пробивши в ближній кут воріт на 19-й хвилині.
dk zk2

Нічого не змінилося  і після перерви. Господарі поля без особливих проблем розбиралися з червоно-жовтими, захист яких постійно давав збої, але на завершальній стадії вони змарнували чимало нагод. Забити другий м’яч «динамівцям» вдалося на 57-й хвилині. Розпочав взяття воріт Андрій Ярмоленко, який на правому фланзі у воротарській зоні розібрався з Олександром Кучеренком і відпасував на Віктора Циганкова, який буквально проштовхнув м’яч у сітку воріт Євгена Паста.
Єдиний небезпечний момент у матчі в «Зірки» не реалізував Артем Сітало, невдало пробивши поблизу воріт Артура Рудька. Зі зручної позиції нападник кропивницької команди навіть не влучив у площину воріт суперників.
Перемога повернула «Динамо» у чемпіонаті з 22-а очками на друге місце. «Зірка» з 8-ма пунктами продовжує посідати дев’яте місце.
Тепер у чемпіонаті настане невелика пауза, опвязана з черговими матчами збірних, а в наступному турі «Зірка» на домашньому полі прийматиме полтавську «Ворсклу». Цей матч відбудеться 16 жовтня. Початок о 17:00.

«Динамо» (Київ) — «Зірка» (Кропивницький) — 2:0 (1:0).
02 жовтня 2016 року (неділя). Початок о 19:30. Київ. Стадіон «Олмпйський». Ліга Парі-Матч, 1 коло, 10 тур.

«Динамо»: 72.Рудько, 7.Гладкий (11.Мораєс, 83), 9.Морозюк, 10.Ярмоленко (К), 15.Циганков (25.Гонсалес, 75), 16.Сидорчук, 18.Корзун, 19.Гармаш (17.Рибалка, 77), 24.Віда, 27.Макаренко, 34.Хачеріді.
Запасні: 1.Шовковський, 5.Антунеш, 14.Очигава, 41.Беседін.
Головний тренер Сергій Ребров.

«Зірка»: 44.Паст, 4.Перейра (К), 9.Щедрий (27.Кочура, 30), 11.Бацула, 14.Сітало, 16.Мойя Агілар, 17.Айтор, 18.Кучеренко, 24.Зубков (21.Загальський, 62), 29.Баєнко, 32.Екіса (10.Фаворов, 70).
Запасні: 30.Ганєв, 23.Маткобожик, 55.Ковальов, 99.Локтіонов.