Кіровоградські волейболісти стали призерами зимового Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 552

Друге місце завоювали кіровоградські спортсмени на зимовому Кубку України з пляжного волейболу серед юнаків 2000-2001 років народження. Змагання проходили 28-31 березня у Рівному та зібрали 12 команд. Пара у складі вихованців комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради Ігор Свірідов – Антон Матвєєв у першій зустрічі завдала поразки команді «Рівне-2» - 2:0, та у наступному матчі поступилася господарям з першої команди «Рівне-1» - 1:2. У третій грі підопічні Маргарити Кольцової були сильнішими за волейболістів з Ужгорода (2:0) і вийшли до півфіналу де їхніми суперниками стала пара з Каховки. В разі перемоги над херсонцями, наші волейболісти виходили до фіналу. З цією задачею вони теж впоралися, здолавши конкурентів за п’єдестал в обох партіях.

У фіналі кіровоградці вдруге зустрілися зі своїми кривдниками з команди «Рівне-1» і намагалися будь-що поквитатися за поразку, однак і в цій зустрічі господарі святкували перемогу за партіями з рахунком 2:0 і здобули зимовий Кубок України з пляжного волейболу.

Та і друге здобуте місце – вагоме досягнення для юних кіровоградських волейболістів, з чим їх можна привітати.