Товариська гра: «Олександрія» програла «Зорі»

Кількість переглядів - 180

«Олександрія», заповнюючи паузу в чемпіонаті, пов’язаною з участю збірної України у відборі до Чемпіонату світу, провела в Запоріжжі спаринг проти луганської «Зорі», що завершився на користь суперників команди Володимира Шарана.

У матчі було забито чотири м’ячі, всі - у першому таймі. На 10-й хвилині футболісти «Зорі» вийшли вперед після автоголу Олександра Матвєєва. На 27-й хвилині номінальні господарі забилил вдруге завдяки голу Бонавентури. За декілька хвилин Олександр Матвєєв скоротив відставання триколірних, виправившись за гол у власні ворота – 2:1.

Останній гол у матчі було заюито на 37-й хвилині. Гравець «Зорі» Дмитро Гречишкін відмінним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок у матчі 3:1.
Наступну гру команда Володимира Шарана проведе 16 жовтня у рамках 11-го туру Ліги Парі-Матч, в якому на стадіоні «Ніка» їй протистоятиме ФК "Сталь" з міста Кам'янського.

«Зоря» (Луганськ) – ФК «Олександрія» - 3:1 (3:1)
09.10.2016 р., 15-00, стадіон «Торпедо». Запоріжжя. Товариська гра.

«Зоря»: 1 тайм: Левченко, Форстер, Чечер, Сухоцький, Опанасенко, Чайковський, Гречишкін, Пауліньо, Ліпартія – к/к, Бонавентуре, Кулач.
2-й тайм: Чуваєв, Каменюка к/к, Ярмаш, Чечер, Білий, Гречишкін, Безбородько, Сухоцький, Пауліньо, Любенович, Квасов.
Головний тренер – ЮрійВернидуб

«Олександрія»: 1-й тайм: Новак, Басов, Жичиков, Огіря, Чеботаєв, Леонов, Грицук –к/к, Чорній, Козак, Куліш, Матвєєв.
2-й тайм: Леванідов, Старенький, Микицей, Шендрік, Цуріков, Гітченко, Банада (Грицук, 81), Запорожан – к/к, Полярус, Яремчук, Пономар.
Головний тренер – Володимир Шаран

Голи: 1:0, Матвєєв Олександр (10–автогол); 2:0, Бонавентуре Денніс (27); 2:1, Матвєєв Олександр (32); 3:1, Грешишкін Дмитро (37).