«Олександрія» здобула звитягу над «Сталлю» та піднялася на четверте місце (ФОТО)

Кількість переглядів - 200

«Олександрія» в 11-му турі Ліги Парі-Матч обіграла «Сталь» із Кам’янського і після першого кола з 19-ма очками посідає четверте місце.

У матчі, що відбувся учора, 16 жовтня на стадіоні «Ніка», гості тримали свої ворота сухими у першому таймі. Перемогу команді Володимира Шарана принесли голи, забиті в другій половині поєдинку.

Відкрив рахунок на 55-й хвилині Сергій Старенький, який отримав пас від Романа Яремчука, вийшов віч-на-віч із голкіпером і з гострого кута, перегравши Юрія Паньківа, відправив м’яч в сітку воріт – 1:0.
Подвоїти перевагу олександрійці зуміли наприкінці матчу. Станіслав Куліш, який замінив Яремчука, забив дебютний гол у футбольній еліті в складі городян після асисту від Станіслава Микицея.
Ol Stal2Ol Stal1Першу гру другого кола "Олександрія" проведе на домашньому полі 23 жовтня. Її суперником буде діючий чемпіон України ФК "Динамо".

ФК «Олександрія» - ПФК «Сталь» - 2:0 (0:0).
16.10.2016 р., 14-00, КСК «Ніка», 1267 глядачів, +8, поле 4

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Пономар, Яремчук (Куліш, 75), Цуріков, Полярус (Грицук, 68), Запорожан – к/к, Гітченко, Шендрік, Старенький (Чорній, 88), Банада. Запасні: Новак, Огіря, Леонов, Басов
Головний тренер – Володимир Шаран.

«Сталь»: Паньків, Пашаєв, Іщенко (Комваліус, 83), Стаменковіч, Воронін, Карасюк, Каленчук – к/к, Задерака, Мисик (Васін, 46), Еріксон Дансо (Дебелко, 76), Карікарі. Запасні: Бандура, Кравченко, Е.Малакян, Г.Малакян