Футболісти з Кропивницького представили Україну на Кубку Націй Данон у Парижі (ФОТО)

Кількість переглядів - 272

В столиці Франції Парижі завершився Всесвітній фінал Кубку Націй Данон - неофіційний чемпіонат світу серед дітей 10-12 років. Україну на цьому турнірі представляв переможець Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Кубок Націй Данон» - команда Кропивницької школи № 6.

В перший ігровий день змагань юні кропивничани двічі зіграли в нічию 1:1 з командами Сенегалу та США. Проте в заключному матчі групового етапу мінімально поступилися принциповому супернику Росії і продовжли боротьбу лише за 17-32 місця. На жаль, і на цьому етапі не все виходило в української команди. Дві поразки від Румунії та Бельгії і підсумкове 26 місце. Ложкою меду стали перемоги над Єгиптом та Китаєм, які в підсумку фінішували одразу за нашою командою.
danone1

До честі українців варто сказати, що кропивничани поїхали на турнір в дещо ослабленому складі. Напередодні від'їзду злавмав руку основний голкіпер, а ще кілька провідних гравців підхопили застуду. Також варто зазначити, що в багатьох командах візуально були старші діти. Хоча з іншого боку в кількох країнах у складі було по 1-2 дівчинки, а у наших жодної. А наприклад команда Італії взагалі повністю була складена з дівчаток.

Підсумовуючи виступ команди з Кропивницького у фіналі Кубку Націй Данон, мабуть варто врахувати, що загальний рівень розвитку дитячо-юнацього футболу України десь приблизно і відповідає місцю, яке зайняла наша команда на чемпіонаті. До речі, два роки тому дніпровські школярі посівли 25 сходинку на цьому турнірі, тобто зіграли десь приблизно на тому ж рівні. Головний здобуток української команди - це досвід і враження, які отримали наші юні футболісти.

Переможцем Кубку Націй Данон 2016 стали німецька команда з Дортмунда, яка у фінальному матчі після 0:0 в основий час в серії післяматчевих пенальті здолали Японію 2:1. Третіми фінішували іспанці, перемігши з рахунком 2:1 Бразилію.