Спортсмени Кіровоградщини були близькими до п’єдесталу на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

Кількість переглядів - 440

30-31 березня у місті Цюрупінськ, Херсонської області проходив Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, участь у якому взяли 4 спортсмени Кіровоградщини.

Найкраще на змаганнях виступив вихованець ДЮСШ №2 обласного центру Дмитро Капінус (тренер Володимир Політовський). Виступаючи серед молоді він зупинився у кроці від призового п’єдесталу на дистанції 10 км, ставши четвертим. У бігу на 5 км він фінішував п’ятим.

Анатолій Бондаренко з Олександрівської районної ДЮСШ (тренер Вадим Приймак) поміж юніорів показав сьомий результат на 6-кілометрівці. Кіровоградець зі СДЮШОР №2 Віктор Долматов (тренер Володимир Абраменко) на цій же дистанції фінішував дев’ятим.

Останній представник нашої області – Дмитро Вовк з Гайворонської ДЮСШ дистанцію 6 км в заліку юнаків завершив на 13 місці.