У Кіровограді відзначили найкращих студентів-спортсменів року

Кількість переглядів - 553

3 квітня, у Кіровоградському національному технічному університеті(КНТУ) вшановували провідних спортсменів цього навчального закладу 2012 року.

Протягом минулого року студенти-спортсмени КНТУ брали участь у ряді офіційних турнірів всеукраїнського та міжнародного рівнів і вибороли: 50 медалей у чемпіонатах, кубах України, всеукраїнських змаганнях (у тому числі 16 – золотих, 25 – срібних, 9 - бронзових); 6 медалей на чемпіонатах Європи серед молоді, а одну нагороду – срібну, виборов на Чемпіонаті світу з традиційного карате у м. Лодзь (Польща) Дмитро Перетятко.

Бейсбольна команда «КНТУ-Єлисаветград» - чемпіон України, фіналіст Кубку України, виборола 1 місце у змаганнях кваліфікаційного турніру Кубку Європейських Чемпіонів та ІІ місце у Кубку Чемпіонів Європейської федерації (плей-оф), шестеро спортсменів у складі збірної команди України брали участь у Чемпіонаті Європи серед молоді до 21 року і вибороли срібні нагороди.

Софтбольна команда КНТУ посіла ІІІ місце у Чемпіонаті України та стала фіналістом Кубку України.

15 студентів-спортсменів КНТУ протягом 2012 року входили до основного складу збірних команд України.

Сама церемонія нагородження була поділена на три блоки. У першому вітали спортсменів, що відзначилися високими результатами на змаганнях високого рівня і цим примножували славу навчального закладу. У другому блоці нагороджували студентів, які достойно представили КНТУ у змаганнях серед вищих навчальних закладів у програмі обласної Універсіади. А завершував програму культурно-спортивного свята останній блок, в якому вручали дипломи, перехідні кубки найкращим учасникам традиційної спартакіади серед збірних команд факультетів, професорсько-викладацького складу і співробітників та спартакіади серед збірних команд гуртожитків.

У списку відзначених потрапили і люди, які сприяли досягненням команди «КНТУ-Єлисаветград» до котрого увійшли Віталій Винокуров – директор СДЮШОР №2 ім. Героя Радянського Союзу Валерія Верхоланцева, Катерина Колісник – директор обласної школи вищої спортивної майстерності та наш дописувач, спортивний оглядач «Гречки» Євген Савранський – директор ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради.