Пауерліфтери з Кіровограда на чемпіонаті України здобули 4 медалі

Кількість переглядів - 514

Кіровоградські пауерліфтери повернулися з нагородами з Чемпіонату України з пауерліфтингу, що 2-6 квітня проходив у Луцьку.

Серед 480 учасників змагалися 6 спортсменів з нашого обласного центру, вихованці СДЮШОР «Надія» та кіровоградської ДЮСШ №2. Загалом на змаганнях вони завоювали чотири медалі.
 Нагороди найвищої проби здобули Ірина Максимова (вагова категорія 53 кг) та Юлія Прудіус (43 кг). Анастасія Кравченко (57 кг) та Валентин Селіщов (83 кг) примірили бронзові нагороди.

У командному заліку наша жіноча команда стала другою. Перше командне місце вибороли пауерліфтери Донецької області, а третіми призерами стали представниці Рівненської області.
До змагань нашу команду готувати заслужений тренер України В’ячеслав Жуков, майстри спорту - Тетяна Лиходід і Ганна Бовшик.