На юнацькому Чемпіонаті України з греко-римської боротьби кіровоградець завоював «бронзу»

Кількість переглядів - 445

Кіровоградець Андрій Кулик став бронзовим призером Чемпіонату України з боротьби греко-римської серед юнаків 1998–1999 р.н.

Змагання проходили 5-10 квітня у Миколаєві і зібрали 450 спортсменів. Наш спортсмен, вихованець Кіровоградської ДЮСШ №3 боровся у ваговій категорії до 42 кг, де боротьбу за нагороди вели 40 борців. Перші дві сутички підопічний Миколи Горбаня провів успішно, однак у третьому поєдинку за вихід до 1/8 фіналу програв кримському борцю. Надалі у втішних поєдинках він не залишив шансів своїм суперникам і зміг піднятися на третє місце п’єдесталу пошани.

За словами тренера спортсмена Миколи Горбаня, він мав вигравати всіх суперників, але напередодні змагань захворів, був ослаблений, що і позначилося на його виступах.