Кіровоградська "Зірка" святкувала перемогу!(ФОТО)

Кількість переглядів - 916

Кіровоградська «Зірка» успішно провела домашній матч 25 туру Чемпіонату України з футболу у першій лізі. Сьогодні команда Іллі Близнюка з мінімальним рахунком перемогла харківський «Геліос» - 1:0. Автором єдиного голу у матчі став Ярослав Галенко, який забив переможний м’яч на 70 хвилині.

Наші футболісти домінували протягом всієї зустрічі і мали не одну нагоду відзначитися, особливо у другому таймі. Господарі виглядали переконливішими як у володінні м’ячем так і в кількості створених небезпечних моментів.

Перша половина матчу пройшла у відносно рівній боротьбі в якій все ж активнішими були господарі. Та їхня націленість на ворота харківчан дивідентів не принесла. Свої моменти змарнували Горбаненко, Насібулін. А от наші гості могли під завісу першої 45-хвилинки покарати кіровоградів, коли у доданий час, зловивши «зіркових» на контратаці, Артур Ягмурян мав нагоду забити. На щастя, його удар був не точним.

На початку другого тайму наші футболісти мали поспіль три нагоди відзначитися, однак і Владислава Насібуліна, і Вадима Шавріна і Ярослава Галенка підвела реалізація. На 67 хвилині близьким до взяття воріт вже був Андрій Степанов, але після навісу він не зміг замкнути передачу. Та вже за три хвилини  кіровоградці все ж реалізували свою ігрову та територіальну перевагу. Лівим флангом до штрафного майданчика пройшов Олександр Кочура, зробив простріл на Ярослава Галенка, який обіграв воротаря і прокинув кулястого у дальній кут воріт. За сім хвилин кіровоградці могли зняти всі питання щодо переможця якби після проходу правим флангом Гонщика і Пінчука у ворота влучив Галенко. А так довелося до останньої хвилини хвилюватися за результат. Та все ж команда Іллі Близнюка змогла втримати переможний рахунок і завоювати заслужені три очки.

«Зірка» (Кіровоград) – «Геліос» (Харків) 1:0 (0:0) (Галенко, 70).

«Зірка»: Ширяєв - Родіна, Бочкур (Пінчук, 69), Степанов, Нємчанінов, Насібулін, Бурдіян (Логінов, 83), Горбаненко (Гонщик, 72), Кочура, Галенко (Іванов, 79), Шаврін

«Геліос»: Сидоренко - Гальчук, Долгий (Ягмурян, 36; Яхно, 82), Чеботаєв, Кандауров, Костюк (Качур, 73), Загинайлов, Герасимець, Давидов, Кравченко, Комарницький

Попередження: Родіна 15, Бочкур 28, Горбаненко 39 – Давидов 41, Кравченко 48

Найближчий матч кіровоградські футболісти проведуть у середу, 17 квітня. На домашньому полі вони проведуть перенесений матч 22 туру проти армянського «Титана». Матч розпочнеться о 16:30.