Кіровоград: «Єлисавет-Баскет» у неймовірному матчі зламав опір «НПУ-Динамо»(ФОТО)

Кількість переглядів - 612

БК «Єлисавет-Баскет» на домашній арені зумів вирвати перемогу у баскетболісток київського «НПУ-Динамо» - 85:79 і зрівняв рахунок у фінальній серії.

Киянки були сильнішими господарок лише у першій чверті, а надалі команда Людмили Коваленко змогла вирівняти гру. Переламною стала третя чверть, у якій за несамовитої підтримки трибун киянки зламалися психологічно. У заключній чверті «Єлисавет-Баскет» зміг утримати перевагу і здобув таку важливу перемогу, яка залишає нам шанс на золоті нагороди.

Після другого матчу рахунок в серії 1:1 і тепер доля чемпіонських нагород сезону 2012/2013 вирішиться у третьому протистоянні 15 квітня, що пройде у Києві.

Героїнями у складі нашої команді сьогодні були Аліна Ягупова (25 очок) і Стефані Реймонд (22).
БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо» 85:79 (17:23, 22:18, 23:15, 23:23)