"Олександрія" розгромила "Олімпік"

Кількість переглядів - 489

13 квітня в матчі 25 туру професіональний футбольний клуб «Олександрія» (Олександрія, Кіровоградська область) на виїзді у Донецьку розгромив місцевий «Олімпік» - 1:4.
В перші десять хвилин матчу господарі поля намагалися нав’язати олександрійцям свій сценарій розвитку подій. Та «Олександрія» холоднокровно ліквідовувала всі небезпечні випади підопічних Романа Пилипчука і сама почала створювати небезпечні моменти біля воріт Заура Махарадзе. Після однієї з атак захисники «Олімпіка» порушили правила, і Андрій Запорожан на 11 хвилині матчу, виконуючи штрафний удар, вразив ворота «Олімпіка». 0:1. Декілька гострих випадів господарів ліквідував воротар олександрійців Владислав Леванідов, який вдало зіграв на випередженні. А під завісу першої половини гри дебютант «Олександрії» Юрій Коломоєць головою спрямував другий м’яч у ворота господарів. 0:2. Другий тайм пройшов беззаперечної переваги наших земляків. Двічі відзначився Василь Грицук на 50 та 61 хвилині. З 53 хвилини господарі залишились в меншості. За фол останньої надії арбітр матчу вилучив з поля голкіпера «Олімпіка» Махарадзе. Замість нього місце в воротах зайняв Володимир Жук, а поле залишив Владислав Гельзін. Та перебуваючи в меншості, господарі все-таки провели один м’яч у ворота Леванідова, через неузгоджені дії останнього з власними захисниками. До основного часу арбітр додав три хвилини, але рахунок в матчі не змінився.

«Олімпік» (Донецьк) - ПФК «Олександрія» 1:4 (0:2)

ПФК «ОЛЕКСАНДРІЯ»: Леванідов, Лобойко, Басов(Назаренко,88), Шендрік, Запорожан-к/к, Колесниченко, Бровченко, Пічкур(Соломка, 62), Полярус, Грицук(Микицей,75), Коломоєць (Шевченко, 66)

Попередження: І.Шериф (33), П.Іванов (66)- В.Грицук( 65), Шевченко(80)
Вилучення: З.Махарадзе(53-фол останньої надії)

Голи:А.Каськов(70) - А.Запорожан(11), Ю.Коломоєць (42), В.Грицук (50), (61)

За матеріалами прес-служби ПФК «Олександрія»