Кіровоградці на Чемпіонаті України з велотреку завоювали 5 нагород (ФОТО)

Кількість переглядів - 480

Вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради вдало виступили на престижних змаганнях у Львові. Там 10-13 квітня відбувся чемпіонат України та Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на треку, в якому взяли участь 23 команди (193 спортсмени).

У чемпіонаті наші велосипедисти здобули 5 медалей, а у всеукраїнських змаганнях – сім разів піднімалися на п’єдестал пошани.

Три бронзові медалі Чемпіонату України в заліку дівчат принесла нашій команді Ксенія Федотова. Вона виборола ІІІ місце у командній гонці, груповому спринті та гіті на 500 метрів із місця. У всеукраїнських змаганнях кіровоградка була найкращою у груповій гонці та гонці скреч. В парі з велосипедисткою Знам’янської районної ДЮСШ Людмилою Вакою вона примірила «бронзу». Друге місце Ксенія Федотова посіла в олімпійському спинті в парі з Оксаною Клячиною з Київської області. Людмила Вака з с. Мошорине Знамянського району вдруге відзначилася в особистих змаганнях, фінішувавши третьою в кейріні.

Юніорка Олена Демидова з Кіровограда стала двічі срібною призеркою Чемпіонату України. Спочатку в індивідуальній гонці переслідування, а згодом у командному спринті разом із харківчанкою Вікторією Бондар. Втретє наша велосипедистка піднялася на призовий подіум львівського велотреку, вигравши командну гонку всеукраїнських змагань. Слідом за нею фінішну лінію тут перетнула представниця нашої області з Новгородківської районної ДЮСШ «Колос» Вікторія Алексєєва.

Серед наших хлопців єдиною нагородою відзначився кіровоградець Руслан Бондаренко. Він став третім призером командної гонки всеукраїнських змагань поміж юнаків.

1 фото: Олені Демидовій вручають посвідчення майстра спорту України
2 фото: нагородження Ксенії Федотової (крайня праворуч) за третє місце в гіті на 500м,
3 фото: Руслан Бондаренко (крайній праворуч) в командній гонці серед юнаків,
4 фото: Вікторія Алєксєєва на старті
5 фото: нагороджують Ксенію Федотову за друге місце в олімпійському спринті серед дівчат